Dumny ojciec nie kryje swojej radości i podzielił się tym wyjątkowym momentem z fanami, publikując pamiątkowe zdjęcie na Instagramie.

Michał Wiśniewski, który ma już pięcioro dzieci z różnych związków, jest przeszczęśliwy z narodzin Noela i wyraża nadzieję, że syn będzie miał bliską więź z rodzeństwem.

W rozmowie z Jastrząb Post podkreśla, że uważa narodziny dziecka za prawdziwy cud i jest wdzięczny za to, że Noel jest zdrowy i silny.

To jest cud. I ten cud bardzo doceniam. Pierwsze dzieci wypuszczone z gniazda, a nowe się narodziło. Mam nadzieję, że Noël będzie miał oparcie w rodzeństwie w przyszłości. Nie wiem co na to moja żona, czy to koniec produkcji, czy nie… Na ten moment jesteśmy przeszczęśliwi, że jest cały, zdrowy, silny i że wszystko jest w porządku – otworzył się przed nami.

Podczas porodu Michał był obecny przy żonie i nie ukrywał swoich wzruszeń. Każde narodziny jego dziecka są dla niego wyjątkowym przeżyciem, pełnym emocji i radości. Michał nie może oprzeć się łzom, które towarzyszą mu w takich chwilach.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

"Dokonałam kosztownych napraw w mieszkaniu, a mój mąż celowo wszystko psuje: może powinnam się z nim rozwieść"

"Moja teściowa nie ma dość przypominania mi, jaką złą gospodynią jestem dla jej syna: „Nie można ci ufać z kotkiem”

„Marzyłam, że życie z bogatym mężczyzną to bajka, ale tak naprawdę nie wiedziałam, jak go zostawić: nawet pieniądze mnie nie powstrzymały”

[quote author=""]Płakałem… Chyba jak każdy. Po prostu. Płakałem przy każdym dziecku. Bo to jest cud – mówił wzruszony.

W dniu 11 czerwca Michał Wiśniewski opublikował na swoim koncie na Instagramie urocze zdjęcie, na którym widać Fabienne trzymającą Noela na rękach. W opisie zdjęcia dumny ojciec użył hasztagu "Bro & Sister", ukazując miłość i więź między rodzeństwem.

To niezwykle wzruszający moment dla rodziny Wiśniewskich, gdy starsza siostra Fabienne poznaje swojego najmłodszego brata.

Bro & Sister – napisał wzruszony ojciec.

To piękne zdjęcie jest świadectwem miłości i jedności, która panuje w rodzinie Michała Wiśniewskiego.

Pisaliśmy również o: Czas nie ma znaczenia dla Kasi Kowalskiej. Gwiazda skończyła 50 lat, a jej uroda nie blaknie

Może zainteresuje Cię to: Dawid Kubacki z dumą opowiada o talentach córki Zuzi. To nie tylko skoki narciarskie

Przypominamy o: Rafał Brzozowski nagle zaczął płakać na scenie w Opolu. Co było tego powodem