Wydarzenie to wstrząsnęło ich życiem, pozostawiając po sobie jedynie niewytłumaczalną tajemnicę. W 1993 roku, młoda Ylenia Carissi wyjechała do Nowego Orleanu, jednak od tamtej pory nie odnotowano żadnego śladu związku z nią.

Romina Power i Al Bano spotkali się na planie musicalu, kiedy Romina miała 16 lat, a Albano Carissi, 24. Romina obiecująco zapowiadała się jako aktorka, a Albano już odnosił pierwsze sukcesy jako piosenkarz.

Zakochali się w sobie od pierwszego spojrzenia, ich uczucie wybuchło natychmiast i namiętnie. Jednak ich związek od samego początku spotykał się z kontrowersjami, głównie ze względu na różnicę wieku i pochodzenie.

Romina Power pochodziła z wpływowej i zamożnej rodziny. Urodziła się w Los Angeles jako córka hollywoodzkich aktorów: Tyrone'a Powera i Lindy Christian. Była otoczona przepycham i luksusem. Już w młodym wieku podążyła śladami swoich rodziców i zaczęła rozwijać się jako aktorka. Z drugiej strony, Albano urodził się w biednej rodzinie wiejskiej, w małej wiosce, w jednym z najuboższych regionów Włoch.

Od najmłodszych lat musiał ciężko pracować fizycznie, aby wesprzeć rodzinę. Po trudnych początkach w Mediolanie, gdzie spał na dworcach i miał problemy ze znalezieniem pracy, odkrył swój ogromny muzyczny talent.

Popularne wiadomości teraz

Odszedł znany aktor. Smutna informacja od jego żony. "Z wielkim bólem zawiadamiam"

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

Adriano Celentano, który dostrzegł jego potencjał, pomógł mu i otworzył drzwi do rozwoju kariery muzycznej. Carissi skorzystał z tej szansy i przyjął pseudonim Al Bano, równocześnie łącząc nagrywanie singli z różnymi dorywczymi pracami, aby utrzymać się na powierzchni.

Romina i Al Bano postanowili być razem wbrew wszelkim przeciwnościom. Po trzech latach znajomości para wzięła ślub. Razem doczekali się kolejnych dzieci, występowali razem na scenie i odnosili duże sukcesy.

Posiadali wszystko, czego można pragnąć do szczęścia: wzajemną miłość, kochane dzieci, sławę, rozpoznawalność i pieniądze. Stali się znani nie tylko we Włoszech, ale także w całej Europie. Ich singiel "Felicita", wydany w latach 80., sprzedał się w milionach egzemplarzy, zdobywając ogromną popularność.

Historia Rominy Power i Al Bano jest pełna kontrastów i dramatycznych zwrotów akcji. Dziewczyna ze światem luksusu i rozgłosu oraz chłopak z biednej rodziny wiejskiej zderzyli się, zakochali się i zbudowali wspólne życie, tylko po to, aby stracić wszystko w mgnieniu oka. Zaginięcie ich córki zawsze będzie pozostawać otwartą raną i tajemnicą, która pamięta o ich przeszłości.

26 lat raju i 5 lat piekła — tak Albano podsumował swoje małżeństwo z Power. Wydarzenie, które zburzyło ich wieloletnie szczęście dotyczyło ich najstarszej córki – Yleni Carissi.

Romina Power i Al Bano poruszali serca swoją muzyką i życiową historią. Pomimo tragicznego zakończenia ich małżeństwa, zostawili po sobie niezapomniane ślady w świecie rozrywki. Teraz, gdy ich bajkowe życie legło w gruzach, pozostaje nam tylko wspominać ich miłość i nadzieję, że odnajdą pokój w obliczu nieznanych tajemnic.

Pisaliśmy również o: Długo oczekiwane miejsce spoczynku. Barbara Krafftówna doczekała się swojego miejsca spoczynku po blisko dwóch latach

Może zainteresuje Cię to: Niezwykłe sceny w luksusowym butiku. Rozenek i Majdan rozgrzewają atmosferę

Przypominamy o: Dramatyczne wydarzenia na planie. Ida Nowakowska w gniewie zwróciła się do reżyserki