Choć wiele osób podejrzewało już wcześniej, że Piasek jest gejem, to publiczne przyznanie się do swojej prawdziwej tożsamości było dla niego wielkim wyzwaniem. Teraz, po pewnym czasie, postanowił podzielić się z fanami inną, mniej znaną stroną swojego życia.

Niewiele osób pamięta, że Andrzej Piaseczny, znany szerzej jako Piasek, miał w przeszłości długotrwały związek z starszą o 13 lat kobietą o imieniu Mirosława. To właśnie w trakcie tej relacji artysta został ojcem dwóch chłopców. Jednak od momentu publicznego wyznania swojej homoseksualnej orientacji, niewiele się mówiło o tym aspekcie jego życia.

Piasek i Mirosława żyli razem w niewielkim mieszkaniu, które dzielili z dwoma synami kobiety z poprzedniego związku. Piosenkarz nawiązał silne więzi z tymi chłopcami i traktował ich jak własne dzieci. Mimo że nosili nazwisko swojego biologicznego ojca, Piasek czuł się za nich odpowiedzialny i nazywał ich "synami".

Przyszłość niesie wiele niewiadomych. Ale jednego jestem pewien: jakkolwiek potoczy się nasze życie, nie ma takiej możliwości, żebym zostawił tych ludzi w sensie moralnym, by nie mogli na mnie liczyć - podkreślił Andrzej Piaseczny w rozmowie z “Vivą!”

Relacja Piaska z tymi chłopcami była bardzo bliska, a artysta zawsze dbał o ich dobro i bezpieczeństwo. Nawet samochód, którym jeździł, był zarejestrowany na imię jednego z tych chłopców.

Popularne wiadomości teraz

Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Co stało się między Kasią Cichopek a Michałem Kurzajewskim? Ogłoszono koniec

Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

Małgorzata Rozenek-Majdan w żałobie. Smutne wieści o bliskim członku rodziny

W jednym z wywiadów Piasek opowiedział anegdotę, gdy został zatrzymany przez patrol policji, a funkcjonariusz zapytał, czyje jest auto. Bez wahania, artysta odpowiedział: "Syna". Policjant był zaskoczony, ponieważ chłopcy nosili nazwisko swojego ojca biologicznego, a nie Piaska.

Mimo rozstania z Mirosławą wiele lat temu, Piasek nadal utrzymuje bliski kontakt z jej synami. On sam podkreśla, że niezależnie od przyszłości, zawsze będzie tam dla nich moralnie i będą mogli na niego liczyć.

Andrzej Piaseczny, będąc szczerym i otwartym, mówi o swoim wcześniejszym życiu, w którym był ojcem dla tych dwóch chłopców. Podkreśla również swoje nadzieje na przyszłość, w której może być dziadkiem, gdyby chłopcy przynieśli mu wnuki.

Historia Piaska jako przybranego ojca jest pełna miłości i oddania dla tych dwóch chłopców, którzy pozostali na zawsze w jego sercu. Bez względu na to, jak potoczy się życie, Piasek dąży do tego, aby być dla nich obecnym i wsparciem.

Pisaliśmy również o: Długo oczekiwane miejsce spoczynku. Barbara Krafftówna doczekała się swojego miejsca spoczynku po blisko dwóch latach

Może zainteresuje Cię to: Niezwykłe sceny w luksusowym butiku. Rozenek i Majdan rozgrzewają atmosferę

Przypominamy o: Dramatyczne wydarzenia na planie. Ida Nowakowska w gniewie zwróciła się do reżyserki