Swoje gniazdko rodzinne uwił w pięknych Górach Świętokrzyskich. To tam gwiazdor ucieka, by odpocząć od zgiełku miasta i wyczerpujących koncertów. Trzeba przyznać, że dba o to miejsce w najdrobniejszych szczegółach!

Andrzej Piaseczny na brak zajęć nie może narzekać. Popularny muzyk często koncertuje, był także trenerem w kilku edycjach "The Voice of Poland" i "The Voice Senior". Naprawdę odpoczywa chyba tylko w zaciszu swojego przestronnego i okazałego domu.

Piękny dom gwiazdora położony jest u podnóża gór świętokrzyskich. To przestronna willa z drewnianymi wykończeniami, którą okala spora działka. To na niej Andrzej Piaseczny uprawia warzywa i owoce.

Piosenkarz, co widać po zdjęciach zamieszczanych w mediach społecznościowych, najwyraźniej uwielbia zajmować się swoim "warzywniaczkiem" i jest z niego bardzo dumny. Z dumą też podkreśla w postach na Instagramie, że sam zajmuje się wszystkimi pracami ogrodowymi!

Wnętrza domu Piaska urządzone są w eklektycznym, a zarazem pełnym domowego ciepła stylu. Wystrój jest zdecydowanie klasyczny, czego przykładem jest, chociażby przytulny kominek i tradycyjny dywan. Przestronny salon czasami pełni rolę sali prób dla ekipy Piaska.

Popularne wiadomości teraz

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Papież Franciszek trafił do szpitala. Co wiadomo o jego stanie zdrowia

Kuchnia dla odmiany jest bardzo nowoczesna i zaprojektowana z myślą o jak największej funkcjonalności. Kucharzenie to przecież kolejna z prywatnych pasji Andrzeja Piasecznego. W swoim domu może się jej oddawać do woli.

Andrzej Piaseczny nie tylko odpoczywa w swoim górskim domu, ale również spędza tam czas z rodziną. Na zdjęciach widzimy go razem z żoną i dziećmi, cieszących się urokami natury i spokojem tego miejsca.

Choć gwiazdor jest zapracowany i często podróżuje, to jego dom w górach jest dla niego oazą spokoju i szczęścia. Andrzej Piaseczny często podkreśla, że to właśnie tam odnajduje wewnętrzny spokój i inspirację do twórczości.

Niewątpliwie Andrzej Piaseczny doskonale wie, jak zadbać o swoje miejsce na ziemi. Jego górski dom to nie tylko schronienie przed światem, ale także miejsce, które stanowi oazę harmonii i twórczego rozwoju.

Gwiazdor, oddając się pracy w ogrodzie, uprawie warzyw i owoców, znajduje w tym codziennym rytuale satysfakcję i równowagę. Dom Piaska jest nie tylko przestronną willą, ale także miejscem, w którym rodzina odnajduje radość i wzajemną bliskość.

Pisaliśmy również o: Wielkie wydarzenie. Ślub córki premiera Morawieckiego przykuł uwagę mediów

Może zainteresuje Cię to: Smaszcz zaskakuje i dołącza do "Kurzopków". Nieoczekiwany sojusz w show-biznesie. "Kibicuję ich związkowi, bo wybrali siebie"

Przypominamy o: Tajemnicze wydarzenie w rodzinie Adama Małysza. Ojciec w centrum zainteresowania