Jej wszechstronne umiejętności tańca, prowadzenia programów i roli jurorki zdobyły uznanie widzów.

Jednak niewielu pamięta, że Ida rozpoczęła swoją przygodę w show-biznesie jako nastolatka. Teraz media obiegło jedno ze zdjęć z przeszłości Idy, której wygląd jest absolutnie nie do poznania!

Obecnie Ida Nowakowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych prowadzących programu "Pytanie na śniadanie". Od kilku lat związana jest z TVP i miała okazję prowadzić wiele innych projektów, takich jak koncerty sylwestrowe, "The Voice Kids" czy Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Ponadto, jest cenioną jurorką w popularnym programie "Dance Dance Dance", gdzie ocenia taneczne umiejętności dzieci.

Jednak prawdziwa popularność przyszła do Idy Nowakowskiej w 2007 roku, gdy wzięła udział w castingu do programu "You Can Dance". Jej niezwykły talent został szybko zauważony, co zaowocowało jej awansem do wielkiego finału. Po tym spektakularnym sukcesie Ida kontynuowała swoją karierę w show-biznesie i otrzymała możliwość prowadzenia swojego pierwszego programu. To właśnie z tego okresu pochodzą niepublikowane dotąd zdjęcia 32-letniej gwiazdy.

Na profilu "Tele.Nostalgia" na Instagramie pojawił się post z jednym z tych nieznanych wcześniej zdjęć Idy. Na fotografii widzimy ją z długimi, blond włosami, asymetryczną grzywką i mocno wycieniowanymi pasmami. Również styl ubioru jest zupełnie inny niż ten, który kojarzymy z obecnością Idy w telewizji. Trzeba przyznać, że od 2009 roku gwiazda przeszła niezwykłą metamorfozę i nieustannie zaskakuje swoim wyglądem.

Popularne wiadomości teraz

Allan Krupa przechodzi na islam? Syn Edyty Górniak o zmianie wyznania

Co stało się między Kasią Cichopek a Michałem Kurzajewskim? Ogłoszono koniec

Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

Agnieszka Chylińska ogłasza zakończenie niespodziewanego małżeństwa. Mąż ujawnia przyczyny

To nie tylko świadczy o zmieniających się trendach w modzie, ale także o rozwoju i odwadze Idy Nowakowskiej. Z pewnością nie lęka się ona nowych wyzwań, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Jej niezwykła przemiana jest inspiracją dla wielu ludzi, którzy podziwiają jej talent i determinację.

Ida Nowakowska udowadnia, że w show-biznesie nie ma miejsca na stagnację. Jej historia jest dowodem na to, że czasem warto odważyć się na zmiany, by osiągnąć sukсesu.

Pisaliśmy również o: Skandaliczne wyznanie. Przyjaciel odkrywa sekrety Cichopek i Kurzajewskiego

Może zainteresuje Cię to: Tajemniczy testament Edyty Górniak. Kto zyska, a kto straci

Przypominamy o: Michał Szpak wzrusza fanów. Tajemniczy ojciec wreszcie ujawniony