Decyzja ta wywołała prawdziwą burzę w sieci, a teraz Koroniewska zabiera głos w sprawie, podkreślając, że telewizja nie jest już dominującym medium.

Zwolnienie Katarzyny Dowbor wywołało falę niezadowolenia wśród fanów prezenterki, którzy żądali przywrócenia jej do programu. Jednak zmiany były nieodwracalne, a Elżbieta Romanowska została nową prowadzącą.

W tym trudnym dla Katarzyny Dowbor momencie najbliższa rodzina stanęła mocno po jej stronie. Syn, Maciej Dowbor, rozważał nawet odejście ze stacji, a Joanna Koroniewska udzielała wsparcia teściowej w rozwoju dalszej kariery.

W rozmowie z Party.pl Joanna Koroniewska skomentowała zwolnienie Katarzyny Dowbor i podkreśliła, że w dzisiejszych czasach telewizja nie odgrywa już decydującej roli.

Zdaniem Koroniewskiej inne media i formy zawodowej aktywności mają teraz pierwszeństwo.

Popularne wiadomości teraz

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

W wieku 54 lat Bóg obdarzył Agnieszkę cudem, a raczej trzema cudami. To była trójka dzieci od jej ukochanego męża, ale sąsiedzi zaczęli ją potępiać

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

- To jest (Katarzyna Dowbor - przyp. red.) po prostu kobieta nie do zdarcia, to jest kobieta z żelaza, ona sobie poradzi w ten czy inny sposób i już wiem, że sobie radzi (...). Telewizja jest w tej chwili dodatkiem - przyznała Joanna Koroniewska.

Wypowiedź Koroniewskiej podkreśla zmieniającą się rolę telewizji w dzisiejszym świecie, gdzie inne formy mediów zyskują na znaczeniu. Katarzyna Dowbor, mimo zwolnienia, wykaże się swoją siłą i umiejętnością odnalezienia się w nowych obszarach zawodowej aktywności.

Pisaliśmy również o: Kontrowersyjna wypowiedź Katarzyny Dowbor na temat Edwarda Miszczaka. Czy ich sprawę rozstrzygnie sąd

Może zainteresuje Cię to: Kamil Sipowicz i jego młodsza o 30 lat żona Sylwia Sipowicz się rozwiedli. 30-latka ujawnia. "Wzięłam na swoje barki zbyt wiele"

Przypominamy o: Rodowicz odkrywa tajemnicę Olbrychskiego i pędzi do jego żony ze zaskakującym pytaniem. "Сzy Daniel dalej nic nie pamięta"