Decyzja ta wywołała prawdziwą burzę w sieci, a teraz Koroniewska zabiera głos w sprawie, podkreślając, że telewizja nie jest już dominującym medium.

Zwolnienie Katarzyny Dowbor wywołało falę niezadowolenia wśród fanów prezenterki, którzy żądali przywrócenia jej do programu. Jednak zmiany były nieodwracalne, a Elżbieta Romanowska została nową prowadzącą.

W tym trudnym dla Katarzyny Dowbor momencie najbliższa rodzina stanęła mocno po jej stronie. Syn, Maciej Dowbor, rozważał nawet odejście ze stacji, a Joanna Koroniewska udzielała wsparcia teściowej w rozwoju dalszej kariery.

W rozmowie z Party.pl Joanna Koroniewska skomentowała zwolnienie Katarzyny Dowbor i podkreśliła, że w dzisiejszych czasach telewizja nie odgrywa już decydującej roli.

Zdaniem Koroniewskiej inne media i formy zawodowej aktywności mają teraz pierwszeństwo.

Popularne wiadomości teraz

Rozwód a alimenty syna. Jakie obowiązki finansowe czekają na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Michał Wiśniewski zasmucony. Przekazał smutne wiadomości o nagłym odejściu. "Bardzo młodo odszedł"

- To jest (Katarzyna Dowbor - przyp. red.) po prostu kobieta nie do zdarcia, to jest kobieta z żelaza, ona sobie poradzi w ten czy inny sposób i już wiem, że sobie radzi (...). Telewizja jest w tej chwili dodatkiem - przyznała Joanna Koroniewska.

Wypowiedź Koroniewskiej podkreśla zmieniającą się rolę telewizji w dzisiejszym świecie, gdzie inne formy mediów zyskują na znaczeniu. Katarzyna Dowbor, mimo zwolnienia, wykaże się swoją siłą i umiejętnością odnalezienia się w nowych obszarach zawodowej aktywności.

Pisaliśmy również o: Kontrowersyjna wypowiedź Katarzyny Dowbor na temat Edwarda Miszczaka. Czy ich sprawę rozstrzygnie sąd

Może zainteresuje Cię to: Kamil Sipowicz i jego młodsza o 30 lat żona Sylwia Sipowicz się rozwiedli. 30-latka ujawnia. "Wzięłam na swoje barki zbyt wiele"

Przypominamy o: Rodowicz odkrywa tajemnicę Olbrychskiego i pędzi do jego żony ze zaskakującym pytaniem. "Сzy Daniel dalej nic nie pamięta"