Po zakończeniu roku szkolnego swoich pociech i uroczystościach związanych z komunią córki, Hakiel w końcu mógł wybrać się na wakacje. Ostatnio opublikował wymowne zdjęcie z egzotycznego miejsca, które ożywa jego serce. Jednak na tym kadrze brakuje Dominiki, jego partnerki. Kto więc towarzyszył mu w tym wyjątkowym czasie?

Wielką miłość Hakiel odnalazł w ramionach nowej partnerki, która towarzyszy mu na tych wakacjach. Po trudnym roku, który dla niego był prawdziwą rewolucją, tancerz odzyskał szczęście i nie ukrywa swojej radości. Jego dzieci z poprzednich związków również doskonale się dogadują z partnerką ojca, co potwierdza harmonię w rodzinie.

Jednak na zdjęciu nie widzimy partnerki Hakiel. Zamiast tego, obok tancerza pojawiają się dwie inne ważne osoby w jego życiu. Widać Helenkę, jedno z jego dzieci, wraz z niezidentyfikowaną towarzyszką. Czy to córka Dominiki, która także spędza czas z Hakielem i jego dziećmi?

Okazuje się, że Hakiel tworzy szczęśliwą patchworkową rodzinę, w której miłość i zrozumienie odgrywają kluczową rolę. Te egzotyczne wakacje są doskonałą okazją, aby połączyć wszystkie bliskie mu osoby i cieszyć się wspólnym czasem. Hakiel sam w swoim opisie do zdjęcia witającym wakacje, przywitał wszystkich z radością.

Popularne wiadomości teraz

Rozwód a alimenty syna. Jakie obowiązki finansowe czekają na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Marcin Hakiel wbił szpile Katarzynie Cichopek. "Wkrótce do sądu trafią odpowiednie pozwy"

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Dla Hakiela te wakacje nie tylko oznaczają zasłużony wypoczynek, ale również czas, w którym odkrywa nowe szczęście u boku ukochanej osoby. Jego historia pokazuje, że można znaleźć miłość w nieoczekiwanych momentach i stworzyć harmonijną rodzinę, niezależnie od tego, jakie ma się przeszłość.

Trzymamy kciuki za Marcin Hakiel i życzymy mu dalszych cudownych chwil w tym egzotycznym miejscu, w otoczeniu bliskich sercu osób. Niech te wakacje przyniosą jeszcze więcej uśmiechu i radości do jego życia!

Pisaliśmy również o: Kontrowersyjna wypowiedź Katarzyny Dowbor na temat Edwarda Miszczaka. Czy ich sprawę rozstrzygnie sąd

Może zainteresuje Cię to: Kamil Sipowicz i jego młodsza o 30 lat żona Sylwia Sipowicz się rozwiedli. 30-latka ujawnia. "Wzięłam na swoje barki zbyt wiele"

Przypominamy o: Joanna Koroniewska komentuje zwolnienie Katarzyny Dowbor z Polsatu. "Telewizja jest ważna, ale"