Znany głównie ze swojego zaangażowania w ruch antyszepionkowy i głoszenia teorii spiskowych, piosenkarz zaskoczył swoją obecnością w Gdyni, gdzie ponownie zaśpiewał swoje kontrowersyjne hity.

Jednakże okazało się, że na koncercie Ivana Komarenki mogło być tylko nieliczne grono osób. Dlaczego więc występ tego artysty został utajniony?

Ostatnio Komarenko skupiał się głównie na prowadzeniu kampanii antyszczepionkowej i szerzeniu teorii spiskowych, co pochłonęło znaczną część jego czasu. Rezultatem tego było zaniedbanie nagrywania nowej muzyki, która musiała zaczekać na lepsze czasy.

Niestety, nie wygląda na to, żeby te czasy miały nadejść w najbliższej przyszłości, gdyż piosenkarz wciąż jest mocno zaangażowany w propagandowe działania.

Ivan Komarenko obecnie występuje na wydarzeniach związanych z ruchem antyszepionkowców, gdzie jest entuzjastycznie witany przez swoich zwolenników. Po niedawnym występie w Warszawie przyszedł czas na Gdynię.

Popularne wiadomości teraz

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Michał Wiśniewski zasmucony. Przekazał smutne wiadomości o nagłym odejściu. "Bardzo młodo odszedł"

Papież Franciszek trafił do szpitala. Co wiadomo o jego stanie zdrowia

Bardzo dziwny i niepokojący komentarz Tomasza Lisa. O czym dziennikarz chciał powiedzieć?

Artysta aktywnie dzielił się informacjami na swoim koncie na Instagramie, a internauci szybko zorientowali się w trasie jego koncertów i nie szczędzili krytycznych komentarzy. Powstała burza dyskusji w sieci, której piosenkarz nie zdecydował się skomentować. Zamiast tego, oficjalnie podziękował za udany koncert w Gdyni i wspomniał o smacznym śniadaniu w hotelu.

Informacje dotarłe do portalu Pomponik sugerują, że koncert Ivana Komarenki miał charakter elitarny, gdyż nie udało się uzyskać żadnych oficjalnych informacji na jego temat.

Tylko sam piosenkarz zamieścił krótki wpis na mediach społecznościowych, ale zaskakująco nie opublikował żadnych zdjęć z imprezy. Zamiast tego, artysta podzielił się kilkoma ujęciami z luksusowego hotelu, który jest przeznaczony tylko dla dorosłych.

Pisaliśmy również o: Odejście słynnego aktora wstrząsa światem rozrywki. Przekazała zdruzgotana córka

Może zainteresuje Cię to: Koniec ery. Łukasz Nowicki opuszcza "Pytanie na śniadanie" po długiej współpracy

Przypominamy o: Joanna Koroniewska komentuje zwolnienie Katarzyny Dowbor z Polsatu. "Telewizja jest ważna, ale"