Znany głównie ze swojego zaangażowania w ruch antyszepionkowy i głoszenia teorii spiskowych, piosenkarz zaskoczył swoją obecnością w Gdyni, gdzie ponownie zaśpiewał swoje kontrowersyjne hity.

Jednakże okazało się, że na koncercie Ivana Komarenki mogło być tylko nieliczne grono osób. Dlaczego więc występ tego artysty został utajniony?

Ostatnio Komarenko skupiał się głównie na prowadzeniu kampanii antyszczepionkowej i szerzeniu teorii spiskowych, co pochłonęło znaczną część jego czasu. Rezultatem tego było zaniedbanie nagrywania nowej muzyki, która musiała zaczekać na lepsze czasy.

Niestety, nie wygląda na to, żeby te czasy miały nadejść w najbliższej przyszłości, gdyż piosenkarz wciąż jest mocno zaangażowany w propagandowe działania.

Ivan Komarenko obecnie występuje na wydarzeniach związanych z ruchem antyszepionkowców, gdzie jest entuzjastycznie witany przez swoich zwolenników. Po niedawnym występie w Warszawie przyszedł czas na Gdynię.

Popularne wiadomości teraz

"Mama płacze i prosi, żebym pomagała siostrze. Od kiedy tata odszedł, są biedni. Mówię: „Nikt mi nie pomagał, więc niech ona się nauczy”

"Mamy z przyjaciółką po 60 lat. Postanowiłyśmy zamieszkać razem i wynająć mieszkanie"

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

Artysta aktywnie dzielił się informacjami na swoim koncie na Instagramie, a internauci szybko zorientowali się w trasie jego koncertów i nie szczędzili krytycznych komentarzy. Powstała burza dyskusji w sieci, której piosenkarz nie zdecydował się skomentować. Zamiast tego, oficjalnie podziękował za udany koncert w Gdyni i wspomniał o smacznym śniadaniu w hotelu.

Informacje dotarłe do portalu Pomponik sugerują, że koncert Ivana Komarenki miał charakter elitarny, gdyż nie udało się uzyskać żadnych oficjalnych informacji na jego temat.

Tylko sam piosenkarz zamieścił krótki wpis na mediach społecznościowych, ale zaskakująco nie opublikował żadnych zdjęć z imprezy. Zamiast tego, artysta podzielił się kilkoma ujęciami z luksusowego hotelu, który jest przeznaczony tylko dla dorosłych.

Pisaliśmy również o: Odejście słynnego aktora wstrząsa światem rozrywki. Przekazała zdruzgotana córka

Może zainteresuje Cię to: Koniec ery. Łukasz Nowicki opuszcza "Pytanie na śniadanie" po długiej współpracy

Przypominamy o: Joanna Koroniewska komentuje zwolnienie Katarzyny Dowbor z Polsatu. "Telewizja jest ważna, ale"