Okazuje się, że podobne emocje towarzyszą także innemu popularnemu programowi konkurencyjnemu, czyli "Pytaniu na śniadanie".

Tam również nie wszyscy pracownicy mogą być pewni swojego zatrudnienia, a właśnie jedna gwiazda pożegnała się z tym programem, związanym z nią od 2010 roku.

Telewizja Polska również doświadcza fali zwolnień, a jej najnowszą ofiarą padł Łukasz Nowicki.

To niezwykle dotkliwa strata dla wiernych widzów, którzy od lat gościł na ekranach telewizorów podczas porannych śniadaniowych programów. Jednak mamy dla nich również pewne pocieszenie.

Nie tak dawno temu Łukasz Nowicki informował, że zniknie ze śniadaniówki Telewizji Polskiej, argumentując swoją nieobecność zaplanowanym urlopem w Rumunii. Okazuje się jednak, że 

Popularne wiadomości teraz

„Moja matka zamierzała poślubić swojego młodego kolegę. Zabroniłam jej tego i ukryłam jej paszport: dlaczego miałaby to zrobić”

„Mój mąż chciał rozwodu i podziału majątku, ale kiedy dowiedział się, że nic nas nie łączy, zmienił zdanie”

„Bogaci krewni przynoszą używane ubrania i stare zabawki zamiast normalnych prezentów. To dla nich wstyd”

Matka Donalda była przekonana, że jej syn nie wychowuje własnego dziecka. W zeszłym tygodniu przyszła do niego zapłakana i pokazała mu kopertę

rozstanie z programem może trwać znacznie dłużej niż zakładano, a może nawet być ono trwał.

Łukasz Nowicki żegna się z "Pytaniem na śniadanie", ale pozostaje w TVP.

Dodatkowo źródło podało, że "pierwszą myślą po odejściu Łukasza było podkupienie go przez TVN", jednak okazuje się, że prezenter chce znaleźć więcej czasu dla rodziny, a codzienna praca na planie była dla niego przeszkodą w osiągnięciu tego celu.

Telewizja Polska postanowiła zatem wykorzystać talenty Łukasza Nowickiego w inny sposób, 

dając mu możliwość odpoczynku. 

Stacja ma dla niego wiele propozycji i z pewnością sprawdzi się jako gospodarz programów rozrywkowych. Ostatni odcinek "Pytania na śniadanie" z udziałem Łukasza Nowickiego odbędzie się w czwartek, 29 czerwca.

Pisaliśmy również o: Odejście słynnego aktora wstrząsa światem rozrywki. Przekazała zdruzgotana córka

Może zainteresuje Cię to: Kamil Sipowicz i jego młodsza o 30 lat żona Sylwia Sipowicz się rozwiedli. 30-latka ujawnia. "Wzięłam na swoje barki zbyt wiele"

Przypominamy o: Joanna Koroniewska komentuje zwolnienie Katarzyny Dowbor z Polsatu. "Telewizja jest ważna, ale"