Na jaw wciąż wychodzą nowe fakty dotyczące ich burzliwego związku. Aktorka oskarżyła swojego obecnego męża o zdradę z prawniczką Izabelą jeszcze przed narodzinami ich dziecka.

Aktor nie omieszkał odpowiedzieć na jej oskarżenia.

Joanna Opozda zażądała rozwodu z Antonim Królikowskim, ale nie został on jeszcze sfinalizowany.

Nie będzie to ich jedyne spotkanie w sądzie. Aktorka planuje również pozbawić gwiazdora praw rodzicielskich.

Antek nie widział syna od pół roku, nie interesuje się nim. Joanna ma tego dość, dlatego złożyła wniosek o pozbawienie go praw rodzicielskich - cytował słowa informatora jakiś czas temu “Super Express”

Popularne wiadomości teraz

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

Agnieszka Chylińska ogłasza zakończenie niespodziewanego małżeństwa. Mąż ujawnia przyczyny

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

W Dzień Ojca Joanna Opozda zamieściła na swoich mediach społecznościowych zdjęcie z synem, przy okazji żartując z Antoniego Królikowskiego.

A co ma po takim komentarzu poczuć osoba taka jak ja, która nie jest w stanie wpłynąć na “Pewne sytuacje”? Ma się biczować, że “ojciec” jej dziecka ostatni raz widział je prawie 8 miesięcy temu? Że nie płaci alimentów? Ze nawet nie kiwnął palcem, żeby zabezpieczyć kontakty? Nie. Przynajmniej ja nie mam zamiaru. Więc jak będzie trzeba, będę “tatą” - napisała oburzona Joanna Opozda.

Antoni Królikowski wyjaśnił w "Super Expressie" sytuację z obecną żoną, zdradzając, jak to wszystko wygląda z jego perspektywy.

[quote author=""]Chciałbym sprawy rozwodu załatwiać w sądzie, a nie na Instagramie, czy w mediach. Jednak skala niedomówień i plotek, a co za tym idzie także hejtu, zmusza mnie do reakcji" po raz kolejny proszę, aby z uwagi na dobro Viniego pozostawić tego typu przepychanki na salę sądową. Nie chcę publicznego roztrząsania konfliktu, ale nie mogę wciąż milczeć, dając się publicznie wyniszczać

Podczas wywiadu aktor wypowiedział się także na temat swoich wizyt z synem, wyrażając swoje niezadowolenie z nich.

[quote author=""]Vincent od początku był dla mnie ważny, odwiedzałem go zawsze w miarę możliwości, jednak spotkania przebiegały w bardzo nerwowej i emocjonalnej atmosferze. Nie chcę, żeby mały był świadkiem zajadłych kłótni, czy słuchał wrzasków, oskarżeń czy przekleństw skierowanych wobec mojej rodziny.

Dyskusja o alimentach wywołuje kontrowersje. Joanna Opozda twierdzi, że Antoni Królikowski wciąż uchyla się od płacenia. Media donoszą, że sprawa miała trafić do sądu, a aktor ma też do czynienia z windykatorem.

- Kwestie alimentacyjne są w trakcie regulowania. W zeszłym roku zabezpieczenie przekroczyło dwukrotnie mój dochód, nie mówiąc o innych moich zobowiązaniach. Nie uchylam się od płacenia, lecz kwota 10 tys. zł alimentów miesięcznie przekracza moje obecne możliwości - opowiada aktor. Przyznał także, że żeby móc sprostać płatnościom, postanowił sprzedać dom.

Jestem w trakcie sprzedaży mojego domu, dzięki której ureguluję zaległe alimenty i część przyszłych należności z góry - łącznie kwotę ok. 100 tys. zł od razu na rachunek Asi. Dodatkowo wpłacę na depozyt sądowy odpowiednie zabezpieczenie przyszłych płatności za 6 miesięcy. Mam nadzieję, że to również załagodzi konflikt i umożliwi mi spotkania z synem w normalnych warunkach - wyznał Antoni Królikowski.

Pisaliśmy również o: Odejście słynnego aktora wstrząsa światem rozrywki. Przekazała zdruzgotana córka

Może zainteresuje Cię to: Koniec ery. Łukasz Nowicki opuszcza "Pytanie na śniadanie" po długiej współpracy

Przypominamy o: Tajemnicze pojawienie się Ivana Komarenki w Gdyni. Kto by się spodziewał, że zaśpiewa właśnie tam