Po niedawnej separacji, para postanowiła zachować przyjacielskie relacje i skupić się na wspólnej opiece nad dziećmi.

Marcin nie tylko podzielił się kilkoma uroczymi zdjęciami z wakacji, ale również zaskoczył fanów nową fryzurą swojego syna Adama.

Po długotrwałym małżeństwie trwającym 17 lat, Marcin Hakiel i Kasia Cichopek ogłosili rozstanie w zeszłym roku. Ich decyzję poinformowali za pomocą oświadczenia opublikowanego na mediach społecznościowych.

Obecnie oboje starają się znaleźć swoje miejsce w nowej rzeczywistości. Kasia planuje wspólną przyszłość u boku Macieja Kurzajewskiego, natomiast Marcin spotyka się z tajemniczą Dominiką, którą poznał online.

Rozwód był przeprowadzony bez zbędnej dramy, a para załatwiła wszystkie formalności podczas jednej rozprawy. Dogadali się również w sprawie podziału majątku, ale co najważniejsze, ustalili harmonogram opieki nad dziećmi. Jak Marcin zdradził w wywiadzie dla Jastrząb Post, wakacje były już wcześniej zaplanowane.

Popularne wiadomości teraz

W wieku 54 lat Bóg obdarzył Agnieszkę cudem, a raczej trzema cudami. To była trójka dzieci od jej ukochanego męża, ale sąsiedzi zaczęli ją potępiać

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

„Straciłem rodzinę przez przeklęty test DNA. Co musiałem myśleć, kiedy mój syn w ogóle nie podobny do mnie”

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

Wakacje mamy już podzielone. Każdy z nas bierze dzieci na swoje wyjazdy, plus nasze dzieci są już na tyle duże, że dużo czasu spędzają na obozach – zaczął. Syn wyjeżdża na taki obóz survivalowy, córka na obóz musicalowy, też na obóz konny, więc jak te obozy się zsumuje, to tego czasu sam na sam z dzieckiem jest mniej niż jak wtedy, kiedy były małe – dodał.

Marcin i Kasia mają dwoje wspaniałych dzieci - syna Adama, który wkrótce skończy 14 lat, oraz córeczkę Helenkę, która niedawno obchodziła swoją komunię i wkrótce będzie świętować swoje 10. urodziny. Na zdjęciach, które od kilku dni pojawiają się w sieci, widać, że na początku wakacji dzieci spędzają czas ze swoim ojcem.

Kilka dni temu Marcin podzielił się w sieci zdjęciem z urlopu, na którym można zobaczyć Helenkę i dumnego tatę pozujących razem. Jednak to syn Adam przyciągnął uwagę swoją nową fryzurą. Nastolatek zdecydował się na przefarbienie włosów na platynowy blond, co od razu rzuca się w oczy. Warto przypomnieć, że w poprzednim roku to właśnie Marcin Hakiel eksperymentował z identycznym stylem fryzury.

Nie tylko wakacje, ale także zmiana fryzury syna Adama stanowią niezapomniane momenty dla całej rodziny Hakielów.

Duma ojca nie zna granic, a sam Adam może pochwalić się odwagą i indywidualnością, decydując się na tak odważną transformację swojego wyglądu. Rodzinne wspomnienia z tego urlopu na pewno zostaną zachowane na długo w sercach i albumach fotograficznych Hakielów.

Pisaliśmy również o: Andrzej Piaseczny wyraża żal po rozpadzie związku z Anną Przybylską. "Wciąż z pretensją wspominam"

Może zainteresuje Cię to: Joanna Opozda odkrywa swoje emocje. Wzruszająca wizyta w komisariacie

Przypominamy o: Magda Gessler, ikona kulinarna, zaskakuje fanów niesamowicie odważnym zdjęciem. "Jestem poza wiekiem"