Jednak zdjęcie, na którym gwiazda pozowała zupełnie nago, przykrywając się tylko gazetą, wzbudziło wiele dyskusji. Fani zarzucili jej retuszowanie fotografii, twierdząc, że nie oddaje to jej prawdziwego wyglądu.

Magazyn "Viva!" zdecydował się zaprosić Magdę Gessler do udziału w swoim najnowszym wydaniu z okazji zbliżających się 70. urodzin restauratorki.

W ramach sesji zdjęciowej, gwiazda postanowiła stanąć przed obiektywem zupełnie bez ubrań, starając się zachować pewien element tajemnicy poprzez przykrycie się gazetą. To odważne podejście do tematu przemijania i wieku miało podkreślić jej pozytywne podejście do życia.

W wywiadzie dla "Vivy!", Magda Gessler podkreśliła, że nie wierzy w tradycyjne postrzeganie wieku. Według niej, o wieku świadczy jedynie kondycja emocjonalna, fizyczna i intelektualna człowieka. Gessler przyznała, że sama czuje się poza wiekiem i nieustannie dąży do rozwijania swojej energii i pozytywnych emocji. Niektórzy fani zauważyli, że niezależnie od wieku, restauratorka prezentuje się znakomicie i zachowuje młodzieńczą energię.

Jednak to zdjęcie na okładce magazynu wzbudziło największą uwagę. Internauci zgodnie stwierdzili, że obraz jest mocno wyretuszowany, a niektórzy wskazywali nawet na pewne nieprawidłowości, zwłaszcza jeśli chodzi o zgrabne nogi Gessler. Fani gwiazdy wyrazili swoje zdziwienie i dezaprobatę w komentarzach, sugerując, że nie było to potrzebne, biorąc pod uwagę pewność siebie i naturalne piękno Magdy.

Popularne wiadomości teraz

"Sami wymyślimy, jak wychowywać dzieci, wy już swoje wychowaliście: moja synowa nie rozumie, że wychowywanie dziecka to praca"

"Po raz pierwszy kupiłam mango do spróbowania, ale moje wnuki wbiegły do pokoju i zaczęły mnie błagać: idźcie do mamy, niech wam kupi"

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

Magda Gessler, znana z programu "Kuchenne rewolucje", od dawna cieszy się dużą popularnością i uznaniem wśród widzów. Jej charyzma i pasja do gotowania sprawiły, że stała się autorytetem w dziedzinie restauracji. Jednak teraz dyskusje skupiają się na kontrowersyjnym zdjęciu z okładki "Vivy!", które stawia pod znakiem zapytania autentyczność i naturalność prezentowanego wizerunku.

Czy Magda Gessler rzeczywiście potrzebuje retuszu, by zachwycać swoich fanów i czy taka odważna sesja zdjęciowa była konieczna, to pytania, na które odpowiedzi pozostają różne. Jedno jest pewne - kontrowersyjna okładka magazynu "Viva!" wzbudziła wiele dyskusji i pozostawiła wiele wyobraźni.

Pisaliśmy również o: Znany aktor z seriali "Barwy szczęścia" i "Ojciec Mateusz" nie żyje. Odejście Jakuba Ulewicza wstrząsnęła środowiskiem aktorskim

Może zainteresuje Cię to: Katarzyna Dowbor zdradza swoją nową pracę. Rewelacyjne wieści dla fanów

Przypominamy o: Tajemnicze pojawienie się Ivana Komarenki w Gdyni. Kto by się spodziewał, że zaśpiewa właśnie tam