Mimo swojego statusu emerytki, 64-letnia Dowbor już znalazła nową pracę, co przynosi jej znakomite wieści i otwiera przed nią kolejny rozdział w zawodowej aktywności.

Dowbor, która spędziła ostatnią dekadę jako prowadząca popularnego programu "Nasz nowy dom" w Polsacie, zyskała dużą rozpoznawalność dzięki tej roli.

Choć zwolnienie przyniosło jej spory rozgłos, prezenterka nie zamierzała marnować czasu na żale. Wręcz przeciwnie, podkreśliła gotowość do podjęcia nowych projektów i otwarcia się na nowe możliwości.

W niedawnej rozmowie z Party, Dowbor tajemniczo wspomniała, że drzwi przed nią się otwierają, a czas jest dobrym doradcą. Wyraziła zdecydowane zamiary, aby otworzyć te drzwi do końca i podjąć nowe wyzwania.

Ostatnio na Instagramie prezenterka odsłoniła kolejny rąbek tajemnicy, informując swoich fanów o podróży do Brukseli. Co jeszcze bardziej zaintrygowało jej obserwatorów, to fakt, że związana była z tym wyjazdem z nowym projektem zawodowym.

Popularne wiadomości teraz

Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Odszedł znany aktor. Smutna informacja od jego żony. "Z wielkim bólem zawiadamiam"

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Bruksela z okna hotelowego. Przygoda służbowa się zaczyna - ogłosiła Katarzyna Dowbor na Instagramie. Fani zasypali ją pytaniami, jednak celebrytka wciąż trzyma wszystkich w niepewności i nie zdradza szczegółów tajemniczego przedsięwzięcia. Internauci mają nadzieję, że wkrótce uda się to wyjaśnić. Czy wyjazd do Belgii ma związek z ostatnimi spekulacjami na temat byłej gwiazdy Polsatu?

Od momentu rewolucji w "Dzień dobry TVN" wiele osób typuje Katarzynę Dowbor jako potencjalną następczynię takich prezenterów jak Małgorzata Rozenek czy Agnieszka Woźniak-Starak, którzy pożegnali się ze "śniadaniówką" TVN.

Pisaliśmy również o: Znany aktor z seriali "Barwy szczęścia" i "Ojciec Mateusz" nie żyje. Odejście Jakuba Ulewicza wstrząsnęła środowiskiem aktorskim

Może zainteresuje Cię to: Koniec ery. Łukasz Nowicki opuszcza "Pytanie na śniadanie" po długiej współpracy

Przypominamy o: Tajemnicze pojawienie się Ivana Komarenki w Gdyni. Kto by się spodziewał, że zaśpiewa właśnie tam