Aktorka, która od pół roku cieszy się rolą mamy, zdradziła, że nadchodzą spore zmiany, które dotkną niemal każdej sfery jej życia. To prawdziwa rewolucja - zarówno w karierze aktorskiej, jak i w codziennym życiu prywatnym.

Dominika Gwit wraz z mężem, Wojciechem Dunaszewskim, stała się rodzicem pierwszego wspólnego dziecka. Choć para nie podzieliła się publicznie imieniem swojego synka, to dumna mama aktywnie udostępnia momenty z życia malucha na swoim Instagramie. Jednak teraz Dominika zapowiada, że nadchodzą zmiany, które przyniosą dużo ekscytacji, zarówno na polu zawodowym, jak i osobistym.

Początek tego roku oznaczał dla Dominiki Gwit zupełnie nowy rozdział życia - macierzyństwo. Aktorka, poświęcając się swojemu synkowi, relacjonowała chwile spędzone z niemowlakiem. Teraz jednak nadchodzi czas na kolejny krok. Dominika Gwit zapowiada powrót do pracy oraz wyznaje, że zmiany są nieuniknione, zarówno w kontekście jej kariery, jak i w życiu prywatnym.

W jednym ze swoich wpisów na platformie Instagram, Dominika Gwit zdradziła, że nadchodzą spore zmiany. Wskazuje, że zakończył się okres 6 miesięcy życia jej synka, co wiąże się z licznymi przemianami w życiu malucha. Jednak to nie jedyna zmiana. Aktorka wspomina także o "rewolucji zawodowej", która przynosi jeszcze więcej nowości.

Popularne wiadomości teraz

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Co stało się między Kasią Cichopek a Michałem Kurzajewskim? Ogłoszono koniec

Wysokość emerytury Marii Winiarskiej zaskoczy każdego, kto dowie się, ile ona wynosi. "Przez pół wieku ciężko pracowałam"

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

U nas dużo się teraz dzieje, bo żeśmy skończyli 6 miesięcy, więc po prostu wiadomo, jak się kończy 6 miesięcy to jest mega dużo zmian. Życie bobasa nie jest łatwe. Także u nas rewolucja z maluszkiem i rewolucja zawodowa, bo dwa spektakle naraz - mówiła Dominika Gwit na InstaStories.

Dominika Gwit wyjawiła również, że w najbliższym czasie oczekują ją dwie ważne premiery teatralne, które odbędą się w różnych miejscach w Polsce. To ogromne wyzwanie dla aktorki, zwłaszcza że zbiegają się one w czasie z intensywnym okresem rozwoju jej synka oraz ząbkowaniem.

Jutro mama zaczyna próby, więc dziś ostatni taki dzień. Następne 2 miesiące będą bardzo intensywne, w półtora miesiąca trzeba rozpremierować 2 spektakle i potem będzie można wziąć głęboki oddech - relacjonowała Dominika Gwit.

W wywiadzie Dominika Gwit wyjawiła szczegóły swoich zawodowych planów. Wyraziła entuzjazm związany z powrotem na scenę teatralną po dłuższej przerwie, a także podzieliła się, że jest dumna ze swojego synka, który intensywnie się rozwija. Aktorka wskazała, że kolejne miesiące będą dla niej i jej rodziny bardzo intensywne, ale pełne radości z życiowych osiągnięć.

(...) Było mięsko na obiad (...), było pysznie. Jestem dumna z mojego maluszka, który się teraz tutaj miło bawi. I cóż, dzisiaj przychodzi pani fizjoterapeutka, zobaczymy, jakie mamy postępy przez ostatni miesiąc, no i ząbki nam idą, jeszcze nie wyszły... - kontynuowała aktorka.

Nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki za Dominikę Gwit w tym okresie intensywnych zmian. Bez wątpienia czekają ją wyjątkowe wyzwania zarówno jako matki, jak i utalentowanej aktorki.

Pisaliśmy również o: Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Może zainteresuje Cię to: Co robi teraz była aktorka z "M jak miłość"? Zaskakujące zajęcie po zniknięciu z ekranu

Przypominamy o: Otwarte słowa Idy Nowakowskiej o macierzyństwie budzą emocje wśród fanów. "Trzeba bardzo świadomie do tego podchodzić"