Jej kariera nabrała rozpędu dzięki roli Agaty w kultowym filmie Marka Piwowskiego. Od tego momentu zaczęła zdobywać popularność i sympatię widzów.

Wystąpiła również w innych produkcjach filmowych, takich jak "Poranek kojota", "Bajland" czy "Skarbie sekretarza". Jednak z czasem aktorka zaczęła mówić o swoim niekomforcie w centrum zainteresowania.

Okazało się, że to ja im się spodobałam i wybrali właśnie mnie. Miałam wtedy 16 lat. Teraz, jak patrzę na ten czas z perspektywy, to widzę, że był to niesamowity zwrot w moim życiu. Od tego wszystko się zaczęło – wyznała aktorka.

W pewnym momencie swojej kariery Karolina Rosińska podjęła zaskakującą decyzję i postanowiła wyjechać z kraju. Udała się do Stanów Zjednoczonych, gdzie skoncentrowała się na nauce języka angielskiego i poznawaniu tamtejszej kultury.

Tam również zakochała się i wyszła za mąż, ale małżeństwo nie przetrwało próby czasu i zakończyło się rozwodem.

Popularne wiadomości teraz

"Przestałam dawać pieniądze mojej matce i siostrze i natychmiast przestałam być mile widzianym gościem w ich domu"

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Nowa żona mojego byłego męża oskarża mnie o to, że on nie płaci alimentów: jest po prostu bezwstydny"

Kobieta pamięta, jak jej ojciec, który porzucił rodzinę, wysłał jej cały list, gdy poprosiła go o kupno nowych butów

Nie poddając się, aktorka po raz kolejny znalazła miłość i powróciła do Polski za namową swojego drugiego męża, Piotra Bukowieckiego. Ponownie zaczęła grać w popularnych polskich serialach, takich jak "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe". Oprócz aktorstwa, pracowała również jako nauczycielka języka angielskiego oraz prowadziła zajęcia teatralne i literackie.

Nieco później Karolina Rosińska podjęła kolejną odważną decyzję i ponownie wyjechała za ocean, tym razem osiedlając się w Santa Monica. Planuje otworzyć tam własny biznes, co pokazuje, że jest osobą ambitną i zdecydowaną na realizację swoich marzeń.

Jej historia jest dowodem na to, że życie aktora może być pełne nieoczekiwanych zwrotów i że czasem trzeba podjąć odważne decyzje, by odnaleźć swoje prawdziwe powołanie. Karolina Rosińska przeszła przez wiele wyzwań i zmian, ale zawsze pozostawała wierna sobie i swoim marzeniom.

Jej talent aktorski, urok osobisty i odwaga w podejmowaniu decyzji sprawiły, że pozostaje zapamiętana jako niezwykła postać w historii polskiego kina i telewizji.

Choć dziś zajmuje się czymś zupełnie innym, jej fanów zawsze będzie miło wspominać jako byłą gwiazdę "M jak miłość" i innych produkcji, w których błyszczała na ekranie. Dla wielu ludzi nadal będzie symbolem młodzieńczych lat i złotego okresu polskiej kinematografii.

Pisaliśmy również o: Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Może zainteresuje Cię to: Romantyczne wieści z show-biznesu. Czy Marcin Hakiel i Magdalena Stępień oficjalnie potwierdzają związek

Przypominamy o: Zaskakujący widok w miejscu odejścia syna Sylwii Peretti. Co się tam pojawiło