Choć mógłby spocząć na laurach i czerpać zyski z osiągnięć z przeszłości, wciąż jest aktywny zawodowo. Na swoim kanale na platformie YouTube regularnie publikuje swoje wizje dotyczące świata i Polski.

Jednak to nie jedyne źródło jego aktywności. Jackowski oferuje również usługi dla osób prywatnych, a teraz poznaliśmy ceny tych usług, które mogą zaskoczyć wielu.

Nie ma w Polsce osoby, która nie słyszała by o Krzysztofie Jackowskim i jego jasnowidztwie. Ten zasłużony dla branży jasnowidzkiej Polak zdaniem wielu, miał udział w rozwiązaniu wielu spraw kryminalnych. Jednak, jak zawsze podkreślamy, nie wszystkie jego przepowiednie trafiają w punkt, więc warto zachować zdrowy dystans. Pomimo to, ma on ogromne grono fanów, które z wypiekami na twarzach oczekuje na kolejne wizje dotyczące przyszłości.

Krzysztof Jackowski pełni również rolę ostatniej deski ratunku dla rodzin osób zaginionych oraz ofiar przestępstw, którym państwowe służby czy prywatni detektywi nie mogą pomóc. Jednak, czy korzystanie z usług jasnowidza jest dostępne dla każdego? Odpowiedź jest zaskakująca.

Obecnie Jackowski utrzymuje swoją popularność poprzez publikację regularnych filmów na swoim kanale na YouTube. W tych nagraniach opowiada o swoich przeczuciach, niekiedy zasiewając trwogę i niepewność wśród widzów.

Popularne wiadomości teraz

„Zmęczona sprzątaniem, zaproponowałam, żebyśmy pojechali do niego. Po kilku minutach szliśmy do jego mieszkania. Spodziewałam się zastać tam bałagan”

"Mamy z przyjaciółką po 60 lat. Postanowiłyśmy zamieszkać razem i wynająć mieszkanie"

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

Jednak to nie jest jedyna działalność, którą prowadzi. Jasnowidz ma swoje biuro w rodzinnym Człuchowie, a także raz w tygodniu spotyka się z klientami w Gdańsku, Warszawie i Katowicach. Oznacza to, że praca go nie opuszcza, co mogłoby sugerować, że jego usługi są dość kosztowne. Jednak to nie do końca prawda.

Kiedyś w wywiadzie dla magazynu "Viva!", Krzysztof Jackowski zdradził cenę, jaką pobiera za swoje usługi jasnowidza. Kwota ta może być dla wielu zaskoczeniem.

Mam stały cennik od lat. To jest 250 złotych za pomoc. Czy to jest dużo, mało? Wydaje mi się, że to uczciwa cena. Tak jak uczciwa jest moja praca - ujawnił.

Co ciekawe, ceny jego usług są stałe od dłuższego czasu i nie wydaje się, by miały ulec zmianie w najbliższej przyszłości. Nie zależą one także od rodzaju pomocy, jakiej potrzebuje klient, ani od stopnia trudności danej interwencji.

Krzysztof Jackowski z pewnością zachowuje swoje zasady i etykę pracy, co w połączeniu z cenami za usługi, sprawia, że pozostaje jednym z najbardziej znanych i cenionych jasnowidzów w Polsce.

Pisaliśmy również o: Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Może zainteresuje Cię to: Co robi teraz była aktorka z "M jak miłość"? Zaskakujące zajęcie po zniknięciu z ekranu

Przypominamy o: Otwarte słowa Idy Nowakowskiej o macierzyństwie budzą emocje wśród fanów. "Trzeba bardzo świadomie do tego podchodzić"