Jego najnowszy post wzbudził spore poruszenie wśród Polaków, ponieważ dotyczył cen benzyny na tamtejszych stacjach paliw. Nie jest to pierwszy raz, gdy Komarenko budzi kontrowersje swoimi działaniami i wypowiedziami.

Na Instagramie artysta podzielił się krótkim klipem, na którym widzimy go na tle rosyjskiej stacji benzynowej. W klipie Komarenko nie tylko informuje o cenach benzyny, ale także wyraźnie podkreśla ich niższy poziom w porównaniu do Polski.

Jego wypowiedź można interpretować jako pochwałę rosyjskich cen paliwa i sugestię, że sytuacja ta jest korzystniejsza dla kierowców niż w kraju.

"Witam was moi drodzy, tu Ivan Komarenko. Dawno nie widzieliśmy się. Akurat przechodzę ulicą, wracam z centrum miasta do mamy i po drodze mam stację benzynową. Tu za mną mam pylon cenowy, na którym się znajdują ceny benzyny. A więc - 95-tka kosztuje 55 rubli, 13 kopiejek. To jest mniej więcej około 2,5 złotego. Tyle kosztuje benzyna w Rosji. Pozdrawiam" - mówi z szerokim uśmiechem.

Reakcje na post Ivana Komarenki są charakterystyczne i podzielone, podobnie jak wcześniej. Jego fani składają mu pochwały i życzenia dalszych sukcesów. Nie brakuje jednak również krytycznych głosów, które wyrażają dezaprobatę dla tego typu działań artysty.

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel wbił szpile Katarzynie Cichopek. "Wkrótce do sądu trafią odpowiednie pozwy"

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Papież Franciszek trafił do szpitala. Co wiadomo o jego stanie zdrowia

Bardzo dziwny i niepokojący komentarz Tomasza Lisa. O czym dziennikarz chciał powiedzieć?

Komentarze wskazują na dwie różne grupy odbiorców - jedni podziwiają jego postawę i odważne wypowiedzi, a drudzy zwracają uwagę na jego wcześniejsze kontrowersyjne działania.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Ivan Komarenko wzbudza emocje swoimi działaniami. Jego wcześniejsze zaangażowanie w promocję Korei Północnej, jak również kontrowersyjne wypowiedzi na temat tematów społeczno-politycznych, stały się przyczyną licznych reakcji ze strony społeczeństwa. Jego aktywność w mediach społecznościowych często prowokuje do ożywionych dyskusji i wywołuje skrajne reakcje.

"Acha, znowu podkreślasz jak to cudownie jest w Rosji a jaka drożyzna jest w Polsce. Jesteś chorym człowiekiem. Zostań tam skoro w Polsce tak ci w **** źle. Ciekawe tylko dlaczego to w Polsce piejesz te swoje "piosenki", a nie u siebie?" - radzą i pytają drudzy.

Pomimo polarizującego charakteru swoich działań, Ivan Komarenko pozostaje postacią cieszącą się pewną popularnością wśród pewnej grupy odbiorców.

Jego umiejętność przyciągania uwagi i prowokowania dyskusji sprawia, że niezależnie od ocen czy opinii, trudno jest pozostać obojętnym na jego działania. Wielu ludzi wyraża swoje zdanie na temat jego postawy i decyzji, zarówno pochwalając go, jak i krytykując.

Pisaliśmy również o: Magdalena Stępień odkrywa kulisy swojej reakcji na plotki o Marcinie Hakielu. "Przeraziło mnie to"

Może zainteresuje Cię to: Joanna Opozda w nowym związku? Nagranie z tajemniczym przystojniakiem zaskakuje fanów

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki bez ogródek mówi, dlaczego nie jest żonaty. "To już jest ten wiek"