Jego najnowszy post wzbudził spore poruszenie wśród Polaków, ponieważ dotyczył cen benzyny na tamtejszych stacjach paliw. Nie jest to pierwszy raz, gdy Komarenko budzi kontrowersje swoimi działaniami i wypowiedziami.

Na Instagramie artysta podzielił się krótkim klipem, na którym widzimy go na tle rosyjskiej stacji benzynowej. W klipie Komarenko nie tylko informuje o cenach benzyny, ale także wyraźnie podkreśla ich niższy poziom w porównaniu do Polski.

Jego wypowiedź można interpretować jako pochwałę rosyjskich cen paliwa i sugestię, że sytuacja ta jest korzystniejsza dla kierowców niż w kraju.

"Witam was moi drodzy, tu Ivan Komarenko. Dawno nie widzieliśmy się. Akurat przechodzę ulicą, wracam z centrum miasta do mamy i po drodze mam stację benzynową. Tu za mną mam pylon cenowy, na którym się znajdują ceny benzyny. A więc - 95-tka kosztuje 55 rubli, 13 kopiejek. To jest mniej więcej około 2,5 złotego. Tyle kosztuje benzyna w Rosji. Pozdrawiam" - mówi z szerokim uśmiechem.

Reakcje na post Ivana Komarenki są charakterystyczne i podzielone, podobnie jak wcześniej. Jego fani składają mu pochwały i życzenia dalszych sukcesów. Nie brakuje jednak również krytycznych głosów, które wyrażają dezaprobatę dla tego typu działań artysty.

Popularne wiadomości teraz

„Mama prosi mnie, żebym dochowała tajemnicy i nie niszczyła szczęścia mojej siostry: „Wiesz, przez co przeszła. Zrobiłabym to samo dla mojego dziecka”

"Mamy z przyjaciółką po 60 lat. Postanowiłyśmy zamieszkać razem i wynająć mieszkanie"

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

Komentarze wskazują na dwie różne grupy odbiorców - jedni podziwiają jego postawę i odważne wypowiedzi, a drudzy zwracają uwagę na jego wcześniejsze kontrowersyjne działania.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Ivan Komarenko wzbudza emocje swoimi działaniami. Jego wcześniejsze zaangażowanie w promocję Korei Północnej, jak również kontrowersyjne wypowiedzi na temat tematów społeczno-politycznych, stały się przyczyną licznych reakcji ze strony społeczeństwa. Jego aktywność w mediach społecznościowych często prowokuje do ożywionych dyskusji i wywołuje skrajne reakcje.

"Acha, znowu podkreślasz jak to cudownie jest w Rosji a jaka drożyzna jest w Polsce. Jesteś chorym człowiekiem. Zostań tam skoro w Polsce tak ci w **** źle. Ciekawe tylko dlaczego to w Polsce piejesz te swoje "piosenki", a nie u siebie?" - radzą i pytają drudzy.

Pomimo polarizującego charakteru swoich działań, Ivan Komarenko pozostaje postacią cieszącą się pewną popularnością wśród pewnej grupy odbiorców.

Jego umiejętność przyciągania uwagi i prowokowania dyskusji sprawia, że niezależnie od ocen czy opinii, trudno jest pozostać obojętnym na jego działania. Wielu ludzi wyraża swoje zdanie na temat jego postawy i decyzji, zarówno pochwalając go, jak i krytykując.

Pisaliśmy również o: Magdalena Stępień odkrywa kulisy swojej reakcji na plotki o Marcinie Hakielu. "Przeraziło mnie to"

Może zainteresuje Cię to: Joanna Opozda w nowym związku? Nagranie z tajemniczym przystojniakiem zaskakuje fanów

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki bez ogródek mówi, dlaczego nie jest żonaty. "To już jest ten wiek"