Ich życie przeplatało się z malowniczymi krajobrazami Hiszpanii, gdzie mieszkali wraz z córką Helenką. Tym razem poczynili znaczący krok, który przyniósł ogromną radość ich wielbicielom.

Ich przyszłość była ściśle związana z Hiszpanią. Osiedlili się tam, wiodąc spokojne i szczęśliwe życie. Kupili dom na wsi, wyobrażając sobie spędzenie tam reszty życia. Rzeczywistość miała jednak inne plany dla zakochanej pary.

Jak przyznał Marek Kondrat, wieś, w której mieszkali, miała swój urok, ale znajdowała się w znacznej odległości od większych miast, co stanowiło wyzwanie w ich codziennym życiu.

[quote author=""]Helenka ma swoje zajęcia, które coraz bardziej się rozrastają. Bywamy więc w naszym domu dwa razy w roku, na tyle rzadko, że chyba trzeba będzie go sprzedać.

Ku uciesze fanów i najbliższych, Marek Kondrat, Antonina Turnau i ich córka Helena wrócili do Polski. Co więcej, aktor zdecydował się kontynuować karierę aktorską, mimo że przed laty deklarował, że nie ma zamiaru wracać na scenę. Najwyraźniej brak więzi z fanami był czymś, czego Markowi Kondratowi brakowało. 

Popularne wiadomości teraz

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Allan Krupa przechodzi na islam? Syn Edyty Górniak o zmianie wyznania

Wysokość emerytury Marii Winiarskiej zaskoczy każdego, kto dowie się, ile ona wynosi. "Przez pół wieku ciężko pracowałam"

Niedawno spotkanie z aktorem odbyło się w bibliotece w Gietrzwałdzie, położonym w województwie warmińsko-mazurskim. Podczas tego wydarzenia artysta rozmawiał ze swoimi fanami na różne tematy, w tym o sensie życia.

Szukajmy i znajdujmy samego siebie, a nie myśmy wciąż o celu - zdradził podczas spotkania w Warmii.

Fani Marka Kondrata są zachwyceni. Teatr Polski ogłosił, że artysta weźmie udział w koncercie "Wolny przekład z Szekspira, czyli miłość przez wieki się nie zmienia", który już za kilka dni odbędzie się w Szczecinie.

Za kilka dni odbędzie się inauguracja naszej Sceny Szekspirowskiej. Na 10 sierpnia zaplanowany jest tu wyjątkowy koncert pt. 'Wolny przekład z Szekspira, czyli miłość przez wieki się nie zmienia'. Wydarzenie zostanie powtórzone też kolejnego dnia. Wśród artystów, którzy wezmą udział w koncercie, będzie Marek Kondrat. Obejrzyjcie filmowe zaproszenie od tego znakomitego aktora - informuje teatr.

Co ciekawe, Marek Kondrat będzie dzielił scenę z młodszym o 17 lat Grzegorzem Turnauem, który jest jego teściem. Fani artysty są zachwyceni, że już wkrótce będą mieli okazję zobaczyć swojego idola w otoczeniu, w którym naprawdę błyszczy. Z niecierpliwością zaczęli komentować post zapowiadający to wydarzenie.

“Marek Kondrat, nareszcie tam, gdzie jego miejsce. Teatr”, “Gratulujemy pozyskania tak wspaniałego gościa. Pana Marka nigdy dość”, “Panie Marku, wspaniałe wieści”, “Nareszcie mój ulubiony aktor” - możemy przeczytać na Instagramowym koncie Teatru Polskiego.

Pisaliśmy również o: Edward Miszczak otwarcie mówi o Kindze Rusin. Jej reakcja nie pozostawia wątpliwości

Może zainteresuje Cię to: Wędrowiec Ivan Komarenko wciąż podziwia Rosyjskie krajobrazy. Piosenkarz podzielił się radosną nowiną. "Moja rodzina powiększyła się"

Przypominamy o: Dramatyczne Chwile. Syn Andrzeja Sołtysika trafił do szpitala na oddział ratunkowy