Wspomniał również, że nie wyklucza znalezienia dla niej miejsca w Polsacie. Gwiazda, do której dotarły te słowa, nie zamilkła i odpowiedziała Miszczakowi. Jej odpowiedź była jasna i bezpośrednia.

Trzy lata temu Kinga Rusin odeszła z TVN. Otwarcie stwierdziła, że jej decyzja była podyktowana chęcią rozwoju osobistego i realizacją marzeń. Gwiazda jest niezależna finansowo dzięki dobrze prosperującej firmie kosmetycznej.

Kinga Rusin intensywnie podróżuje po świecie i niewiele czasu spędza w ojczyźnie. Ostatnio była na Alasce, gdzie dowiedziała się o komentarzach Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego Polsatu.

Podczas prezentacji jesiennej ramówki Polsatu Edward Miszczak udzielił wielu wywiadów. W jednym z nich został zapytany o potencjalny angaż Kingi Rusin do stacji. Oto co miał do powiedzenia:

"Ja generalnie tęsknię za Kingą Rusin. Trudno tak powiedzieć, czy byłoby dla niej miejsce w Polsacie, gdyby była na to otwarta. Z drugiej strony nikt nie myślał, że Michał Figurski będzie u nas prowadził program. Jestem, jak widać, otwartą osobą. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość".

Popularne wiadomości teraz

Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Paulina Smaszcz znowu w centrum uwagi. Czy Katarzyna Cichopek odpowie na jej komentarze

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

W odpowiedzi Kinga Rusin podzieliła się ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych najnowszymi przygodami z podróży i odniosła się do komentarzy Edwarda Miszczaka:

“Dzień bez adrenaliny to dzień stracony! Dlatego dziś był rafting na lodowcowej rzece Kennicott (w parku narodowym Wrangell-St. Elias). Zerknijcie na filmiki w galerii. PS. Przeczytałam, że tęskni za mną dyrektor Miszczak. To bardzo miłe. Pozdrawiam go serdecznie z Alaski! – napisała Kinga Rusin na Instagramie.”

Wygląda na to, że w najbliższym czasie nie powinniśmy spodziewać się Kingi Rusin na ekranach telewizorów. Plotki o napiętych relacjach między Rusin a Miszczakiem pojawiły się, gdy ta nie pojawiła się na jego ślubie z Anną Cieślak. Była prowadząca "Dzień Dobry TVN" szybko jednak zdementowała te plotki, tłumacząc, że w czasie ślubu przebywała w Afryce.

Kinga Rusin od dawna poświęca się podróżom i pielęgnowaniu każdej chwili. Mało prawdopodobny jest więc jej powrót do pracy w telewizji w najbliższej przyszłości.

Pisaliśmy również o: Hubert Urbański odsłania zarobki. Są to wyjątkowe stawki. "Mam to szczęście"

Może zainteresuje Cię to: Nowy rozdział dla Marcina Hakiela. Wymowne zdjęcie po zakończeniu związku. "Życie jest piękne"

Przypominamy o: Martyna Wojciechowska o zakończonym małżeństwie z Kossakowskim. "Małżeństwo mi nie wyszło"