Marcin Hakiel, znany tancerz, ostatnio znalazł się w centrum uwagi po ogłoszeniu rozstania z jego dotychczasową partnerką. Plotki krążyły od pewnego czasu, a teraz, gdy informacja została potwierdzona, tancerz postanowił podzielić się nowym zdjęciem na Instagramie.

Dzielenie się życiem osobistym w mediach społecznościowych to często odważny krok, zwłaszcza dla osób publicznych. Marcin Hakiel, który do tej pory nie komentował doniesień o rozstaniu, postanowił opublikować świeże zdjęcie, które wywołało sporo reakcji.

Na fotografii widać uśmiechniętego Hakiela, a w komentarzu towarzyszy temu krótka i wymowna sentencja:

Życie jest piękne- napisał w hasztagu.

Ten pozytywny wpis zaskoczył wielu, którzy spodziewali się, że tancerz może przeżywać trudne chwile po rozstaniu.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Ostatnie tygodnie obiegły doniesienia o kryzysie w związku Hakiela i jego tajemniczej partnerki. Choć sam tancerz nie wypowiadał się publicznie na ten temat, to media rozpisywały się na temat plotek. W końcu była partnerka tancerza potwierdziła, że ich drogi rozeszły się. Nie utrzymują już ze sobą kontaktu, co z pewnością jest wyzwaniem dla obojga.

Nowe zdjęcie Marcina Hakiela przyniosło ulgę i zadowolenie jego fanom. W komentarzach pod postem pojawiają się wyrazy wsparcia i radości z uśmiechu tancerza.

- W końcu usmiech - Super wyglądasz Marcin tak trzymaj - Super 😊- piszą internauci.

Warto zauważyć, że zdjęcie Hakiela polubiła również Magdalena Stępień, co budzi spekulacje na temat ich relacji. Choć temat związku Hakiela i Stępień pozostaje niejasny, to wydaje się, że obaj zyskują wsparcie i sympatię swoich fanów.

Nie możemy się doczekać, co przyniesie przyszłość dla Marcina Hakiel i jego dalszych kroków zarówno na scenie, jak i w życiu osobistym. Jego pozytywny przekaz na Instagramie z pewnością wpływa na sposób, w jaki jest postrzegany przez publiczność.

Pisaliśmy również o: Hubert Urbański odsłania zarobki. Są to wyjątkowe stawki. "Mam to szczęście"

Może zainteresuje Cię to: Bajkowy ślub pary z "Sanatorium Miłości". Zamek i zabytkowa limuzyna tworzą magiczną atmosferę

Przypominamy o: Wszystko wyjaśnione. Była partnerka Marcina Hakiela zdradza kulisy ich rozstania