Plotki o rzekomym rozstaniu Marcina Hakieła, znanego polskiego tancerza i instruktora tańca, z tajemniczą Dominiką z Krotoszyna obiegły internet. Te domysły wydawały się być usprawiedliwione, chociaż na Instagramie Hakieła wciąż można było zobaczyć wspólne zdjęcia pary.

Jednak teraz okazuje się, że te spekulacje nie były bezpodstawne. Dominika z Krotoszyna postanowiła w końcu przerwać milczenie i opowiedzieć o całej sytuacji.

Marcin Hakiel, wcześniejszy mąż Katarzyny Cichopek i ojciec dwojga dzieci, znany jest nie tylko ze swoich umiejętności tanecznych, ale i z życia osobistego. Jego związek z tajemniczą Dominiką z Krotoszyna budził zainteresowanie wielu osób.

Choć na pierwszy rzut oka wydawało się, że wszystko jest w porządku, pojawiły się plotki sugerujące, że para mogła się rozejść. Co więcej, doniesienia wskazywały na to, że Marcin Hakiel znalazł już nową miłość w osobie Magdaleny Stępień. To właśnie ich wspólne zdjęcia na mediach społecznościowych wywołały zamieszanie wśród obserwatorów.

Informacje na temat tego, co wydarzyło się między Marcinem Hakielem a Dominiką, zaczęły wyciekać za pośrednictwem informatora portalu "Świat Gwiazd". Dowiedzieliśmy się, że Dominika podjęła decyzję o zakończeniu związku, opierając się na swojej odpowiedzialności i myśleniu o przyszłości.

Popularne wiadomości teraz

Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Nieustający szacunek. W jakim stanie obecnie jest miejsce spoczynku Barbary Borys-Damięckiej

Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Mimo że w Krotoszynie para nie była już tajemnicą, Dominika nie spieszyła się ze znaczącymi krokami. Jej celem było poznanie Marcina głębiej i zrozumienie, czy ich związek ma przyszłość. Zważywszy na to, że jest matką dwójki dzieci, postępowanie to było zrozumiałe i godne szacunku.

Ostatnio Dominika z Krotoszyna postanowiła przerwać milczenie i osobiście wyjaśnić całą sytuację. W wywiadzie udzielonym dziennikarzom serwisu "Show News", opowiedziała o kulisach jej rozstania z Marcinem Hakielem. Wydaje się, że w tej rozmowie przede wszystkim chciała uporządkować fakty i wyjaśnić całą sytuację.

Przez ostatni rok zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, by chronić  prywatność. Jestem wdzięczna dziennikarzom za uszanowanie mojego  stanowiska i staram się rozumieć ich pracę. W związku z tym postanowiłam uciąć wszelkie spekulacje i wyjątkowo zabrać głos - tłumaczy i dodaje: Na początku lipca zakończył się mój związek. Z całego serca podziękowałam drugiej stronie za dobry czas, który przeżyliśmy razem i życzyłam  powodzenia. Od tego momentu nie utrzymujemy kontaktu - ujawniła Dominika.

Pisaliśmy również o: Była żona Michała Wiśniewskiego zaskakuje. Mandaryna powraca w wielkim stylu

Może zainteresuje Cię to: Bajkowy ślub pary z "Sanatorium Miłości". Zamek i zabytkowa limuzyna tworzą magiczną atmosferę

Przypominamy o: Trzecia dziewczyna Filipa Chajzera. O 14 lat młodsza od dziennikarza. "To bardzo świeży związek"