Wiele osób kojarzy ją jeszcze z jej krótkotrwałą, choć niewątpliwie pamiętną, karierą wokalną.

W tym okresie wybił się zwłaszcza jej singiel "Ev’ry Night". Wydawało się, że era "Mandaryny wokalistki" dawno minęła.

Jednak wszystko zmieniło się, gdy niespodziewanie pojawiło się nagranie, na którym słychać, jak Marta Wiśniewska znów śpiewa. Jej niesamowita transformacja muzyczna i wizualna jest zaskakująca!

Wydawało się, że Mandaryna, która była w związku małżeńskim z Michałem Wiśniewskim do roku 2006, przeszła do historii. Niemniej jednak, na naszym polu widzenia pojawił się ostatnio intrygujący filmik na jej oficjalnym koncie w mediach społecznościowych.

To, co zobaczyliśmy, naprawdę nas zaskoczyło – Marta Wiśniewska śpiewa. Widać, że artystka jest w świetnej formie i gotowa podbić show-biznesowy świat na nowo.

Popularne wiadomości teraz

„Mama prosi mnie, żebym dochowała tajemnicy i nie niszczyła szczęścia mojej siostry: „Wiesz, przez co przeszła. Zrobiłabym to samo dla mojego dziecka”

"Nigdy nie sądziłam, że mój mąż jest zdolny do zdrady. Okazało się, że myliłam się przez te wszystkie lata. Pół roku temu zaczęłam zauważać"

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

„Straciłem rodzinę przez przeklęty test DNA. Co musiałem myśleć, kiedy mój syn w ogóle nie podobny do mnie”

Ostatnio na pierwszym planie byli przede wszystkim jej syn Xavier, który nagrał piosenkę z ojcem, a także córka Fabienne Wiśniewska, zdolna artystka, która dostała się na Akademię Sztuk Pięknych i osiągnęła sukces swoimi pracami. Teraz jednak Marta Wiśniewska, znana przede wszystkim jako doskonała tancerka i bizneswoman, postanowiła przypomnieć nam również swój głos.

Po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim w 2006 roku, Mandaryna nie tylko nie straciła urody, ale również wyraźnie się nią promieniuje. Pomimo 45 lat na karku, artystka wygląda rewelacyjnie. Teraz, gdy jej dzieci są już dorosłe, Marta ma więcej czasu na realizację swoich muzycznych ambicji.

Warto wspomnieć, że Mandaryna zawsze czuła się jak ryba w wodzie na scenie. Jednak jej umiejętności wokalne nie zawsze spotykały się z pozytywnym przyjęciem, szczególnie podczas występów na żywo.

To zmieniło się, gdy Grzegorz Skawiński, członek zespołu Ich Troje, polecił jej kontakt do profesjonalnego nauczyciela śpiewu. "Wydaje mi się, że umiejętność śpiewania to pewna dziedzina, którą mogę rozwijać całe życie" – przyznała w wywiadzie dla "Vivy". Widać, że jej zaangażowanie i praca przyniosły imponujące rezultaty, o czym świadczy jej niesamowity występ.

Przypominając sobie, jak przez lata zmieniała się Mandaryna, patrząc na galerię zdjęć, zauważamy, że jej najnowsze nagranie zdecydowanie zaskakuje. Czy lekcje śpiewu u Grzegorza Skawińskiego pomogły w tak spektakularnej metamorfozie?

Fanów z pewnością interesuje, co jeszcze Marta Wiśniewska ma do zaoferowania i czy to oznacza nowy etap jej muzycznej kariery. Jedno jest pewne – zaskoczyła nas swoim powrotem na scenę muzyczną oraz nowym wyglądem!

Pisaliśmy również o: Żegnamy aktora, który wcielił się w postacie niezapomniane na ekranie. Syn wypowiedział słowa żalu

Może zainteresuje Cię to: Maryla Rodowicz łamie milczenie. Nowa tożsamość wokalistki wzbudza spekulacje

Przypominamy o: Trzecia dziewczyna Filipa Chajzera. O 14 lat młodsza od dziennikarza. "To bardzo świeży związek"