Tancerz nie unikał nawet trudnych i osobistych tematów, co po raz kolejny przyciągnęło uwagę mediów oraz fanów.

Ostatnio, Paulina Smaszcz w mocnych słowach skrytykowała Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego za ich wybór miejsc na urlop, które miały być identyczne z tymi, gdzie wcześniej podróżowała razem z byłym partnerem i ich synami.

Zapytany o swoje zdanie na ten temat, Marcin Hakiel nie zdecydował się bezpośrednio skomentować komentarzy Pauliny Smaszcz, a jedynie stwierdził, że nie zna jej osobiście.

Co Pan myśli o zachowaniu p. Smaszcz ?

Nic, nie znam p. Smaszcz

Popularne wiadomości teraz

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Wysokość emerytury Marii Winiarskiej zaskoczy każdego, kto dowie się, ile ona wynosi. "Przez pół wieku ciężko pracowałam"

Agnieszka Chylińska ogłasza zakończenie niespodziewanego małżeństwa. Mąż ujawnia przyczyny

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Jednak to nie wszystko. Hakiel został również postawiony w trudnej sytuacji, gdy jeden z użytkowników zapytał go o to, gdzie poznali się on i Magdalena Stępień, co stało się tematem plotek o ich rzekomym romansie. Tancerz spokojnie odpowiedział, że poznali się poprzez wspólnych przyjaciół.

Gdzie poznaliście się z Magdą Stępień? Oczywiście pytanie bez żadnych podtekstów czysta ciekawość:)

Mamy wspólnych przyjaciół

Niemniej jednak, największe zainteresowanie wzbudziło pytanie dotyczące relacji dzieci Hakiela z Maciejem Kurzajewskim, partnerem Katarzyny Cichopek.

Jakie relacje maja Pana dzieci z Panem Kurzajewskim?

Marcin Hakiel był zdecydowany i krótki w swojej odpowiedzi, sugerując, że to pytanie należy kierować do samego Kurzajewskiego.

pytanie do p. Kurzajewskiego

Marcin Hakiel, podobnie jak już po zakończeniu związku z Katarzyną Cichopek, nadal postanawia otwarcie mówić na temat swojego życia prywatnego. Jego szczerość w odpowiedziach na pytania internautów przyciąga uwagę mediów i skupia uwagę fanów na różnych aspektach życia tej znanej postaci.

Odpowiedzi Hakiela pozostawiają pewne kwestie niewyjaśnione, jednocześnie podsycając ciekawość co do kulis ich życia osobistego.

Pisaliśmy również o: Sąsiedzi odkrywają tajemnicę". Co myślą o Andrzeju Piasecznym i jego partnerze

Może zainteresuje Cię to: Tajemnicza relacja Cichopek i Kurzajewskiego od dwóch lat? Marcin Hakiel rzuca światło na sprawę

Przypominamy o: Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek pod krytyką za obdarowywanie Henia. Co mówią internauci