Był on znany przede wszystkim z roli w jednym z najbardziej popularnych seriali ostatnich lat, "Gra o Tron". Zmarł w wieku zaledwie 36 lat po długiej i odważnej walce z niezwykle rzadką chorobą skóry, która wywoływała cierpienie wraz z osteoporozą i artretyzmem.

W piątek, świat filmowy stracił nie tylko utalentowanego aktora, ale także człowieka o wielkim sercu. Darren Kent odszedł, otoczony bliskością swoich rodziców i najlepszego przyjaciela. Agencja Carey Dodd Associates, która reprezentowała aktora, przekazała smutną nowinę na Facebooku, wyrażając żal i wsparcie dla jego rodziny w tym trudnym okresie.

Darren był nie tylko utalentowanym aktorem, reżyserem i scenarzystą, ale i jednym z najmilszych ludzi, jakich kiedykolwiek mieli przyjemność poznać. Bycie częścią jego życia było przywilejem i przyjemnością. RIP, przyjacielu - czytamy w mediach społecznościowych agencji.

Odtwórca roli pasterza kóz w "Grze o Tron" zyskał znaczącą popularność po swoim udziale w jednym z odcinków w 2014 roku. Jego talent przyciągał również innych znanych aktorów, takich jak Kiefer Sutherland, Charlize Theron czy Dominic West.

Darren Kent pochodził z Essex w Wielkiej Brytanii. Jego aktorska droga rozpoczęła się w 2008 roku, kiedy to zadebiutował w filmie "Lustra". W ciągu swojej kariery zagrał wiele ról epizodycznych, a także zyskał uznanie za pracę u boku takich gwiazd jak Kristen Stewart czy Chris Hemsworth w filmie akcji "Królewna Śnieżka i Łowca" z 2012 roku.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Odszedł znany aktor. Smutna informacja od jego żony. "Z wielkim bólem zawiadamiam"

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Jego niewątpliwym osiągnięciem była rola w filmie "Sunny Boy", gdzie wcielił się w postać chłopca cierpiącego na rzadką chorobę skóry, która uniemożliwiała mu przebywanie na słońcu. Za tę rolę zdobył prestiżową statuetkę Van D’or, co dowodziło jego niezwykłego talentu aktorskiego i oddania sztuce.

Choć Darren Kent odszedł w młodym wieku, jego dziedzictwo w świecie filmu i telewizji pozostanie na zawsze, przypominając nam, że pasja i determinacja mogą pokonać najtrudniejsze przeciwności losu.

Pisaliśmy również o: Sąsiedzi odkrywają tajemnicę". Co myślą o Andrzeju Piasecznym i jego partnerze

Może zainteresuje Cię to: Tajemnicza relacja Cichopek i Kurzajewskiego od dwóch lat? Marcin Hakiel rzuca światło na sprawę

Przypominamy o: Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek pod krytyką za obdarowywanie Henia. Co mówią internauci