Ostatnio to właśnie syn Adama stał się tematem rozmów fanów i mediów dzięki swojej odważnej zmianie stylu - nowej fryzurze.

Rozwód rodziców nie stanowił przeszkody dla wspólnego zaangażowania w wychowanie dzieci. Marcin Hakiel i Kasia Cichopek postanowili utrzymać model naprzemiennego sprawowania opieki nad dziećmi.

Co tydzień jedno z rodziców ma możliwość spędzenia czasu z dziećmi i to wraz z tymi zmianami adresu, których dokonali w związku z rozwodem.

W wywiadach para wielokrotnie podkreślała, że ich podejście do wychowania opiera się na tworzeniu wspólnych aktywności i pozytywnych pasji.

Właściwie za dużo dla nich się nie zmieniło, mają po prostu dwa adresy, ale wszystkie aktywności wyglądają tak samo – wyjaśnił Hakiel w rozmowie z Faktem.

Popularne wiadomości teraz

Rozwód a alimenty syna. Jakie obowiązki finansowe czekają na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Papież Franciszek trafił do szpitala. Co wiadomo o jego stanie zdrowia

Marcin Hakiel, aktywny ojciec, dzieli się z córką Heleną swoją miłością do tańca, podczas gdy z synem Adamem oddaje się bardziej "męskim" zainteresowaniom.

Syn poszedł bardziej w piłkę, a ostatnio mamy wspólną pasję i zaczęliśmy trochę ćwiczyć boks. Zakładamy czasem rękawice i robimy sobie sparingi w domu lub klubie – opowiedział o Adamie.

W ostatnim czasie jednak to syn Marcina Hakiel i Kasi Cichopek zwrócił uwagę mediów i fanów dzięki swojej śmiałej zmianie wizerunku. Dotychczas Adam preferował krótkie włosy w stylu jasnego blondu, nawiązującego do charakterystycznego wyglądu rapera Eminema.

Jednak w sierpniu postanowił zaszokować swoją rodzinę i otoczenie, przefarbować włosy i zapuścić je. Efektem jest nietuzinkowy irokez, który na jego głowie wygląda imponująco.

Nie można nie zauważyć, że taka fryzura jest strzałem w dziesiątkę i idealnie wpisuje się w panujące trendy tego sezonu. Irokez, który teraz nosi Adam, stał się nie tylko symbolem odwagi i indywidualności, ale także modnym wyrazem stylu wśród młodych mężczyzn.

Niewątpliwie, syn Kasi Cichopek i Marcina Hakiela podąża za trendami i wyraża siebie poprzez swoją odważną zmianę wizerunku. Nie tylko jego ojciec, ale cała rodzina może być dumni z jego oryginalności i odwagi wyrażenia siebie poprzez własny styl. Jego nowa fryzura to nie tylko zabieg kosmetyczny, ale także wyraz osobowości i chęci wyrażenia siebie w sposobie, w jaki się prezentuje.

Jaki ojciec, taki syn – podpisał zdjęcie z synem Hakiel.

Trendy i odwaga, które widoczne są w przypadku syna Marcina Hakiel i Kasi Cichopek, stanowią niezaprzeczalny dowód na to, że młode pokolenie nie boi się eksperymentować z wizerunkiem i tworzyć unikalnych stylów, które stanowią odrębność i indywidualność każdej osoby.

Pisaliśmy również o: Maciej Dowbor zdradza sekrety Pawła Królikowskiego. Opowieść o trudnych chwilach

Może zainteresuje Cię to: Kolejny rozdział historii Marcina Hakiela. Co stało się po rozstaniu z Katarzyną Cichopek

Przypominamy o: Kinga Duda zaskakuje pojawieniem się na defiladzie. Jej wyjątkowy styl wzbudza zainteresowanie