Jednak to nie była jedyna reakcja na te rozmowy. Piotr Stramowski, popularny aktor znany m.in. z udziału w serialu "M jak miłość", postanowił odezwać się w tej sprawie. Co tak naprawdę stało się po tych wywiadach i dlaczego Stramowski opublikował krótkie wideo? Teraz wszystko się wyjaśnia!

Rozstanie Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego było tematem, który od dawna budził ciekawość mediów i fanów gwiazd. Para zakończyła swoje małżeństwo w październiku ubiegłego roku, jednak postanowiła zachować klasę i nie wdawać się w publiczną dyskusję na ten temat.

Wszystko wydawało się być uregulowane i przeszło do historii. Jednak ostatnie wywiady Katarzyny Warnke, w których otwarcie opowiadała o przyczynach rozstania, przyciągnęły uwagę mediów.

W międzyczasie, na profilu Piotra Stramowskiego pojawiło się krótkie wideo, które wzbudziło spekulacje. Czy aktor niezadowolony jest z wywiadów Katarzyny Warnke?

Nagranie Gstaada Guya, które pojawiło się na profilu aktora, zawierało przesłanie dotyczące zachowania prywatności. Wideo to zwracało uwagę na to, że warto szanować swoją prywatność i unikać werbalnej biegunki w kwestiach osobistych.

Popularne wiadomości teraz

Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Allan Krupa przechodzi na islam? Syn Edyty Górniak o zmianie wyznania

Co stało się między Kasią Cichopek a Michałem Kurzajewskim? Ogłoszono koniec

Agnieszka Chylińska ogłasza zakończenie niespodziewanego małżeństwa. Mąż ujawnia przyczyny

To właśnie to wideo wywołało liczne spekulacje, że Stramowski mógł być niezadowolony z otwartości byłej żony na temat ich związku. Fani i internauci zastanawiali się, czy to właśnie to nagranie miało związek z wywiadami Warnke.

Jednak teraz, w odpowiedzi na te spekulacje, Piotr Stramowski postanowił wyjaśnić swoją postawę. W swoim oficjalnym oświadczeniu przyznał, że nawet nie zapoznał się z wywiadami Katarzyny Warnke. Aktor podkreślił, że tekst komika umieszczony na jego profilu nie miał nic wspólnego z byłą partnerką. W dalszej części oświadczenia Stramowski wyjaśniał, że wkrótce planuje wziąć rozwód, już na początku września 2023 roku.

Reakcja internautów była różnorodna. Wielu z nich zdziwiło się, że Piotr Stramowski zdecydował się na opublikowanie takiego wideo. Jednak po jego oświadczeniu wiele kwestii stało się jasnych.

Gwiazdy, choć nie raz borykają się z opinią publiczną, starają się zachować swoją prywatność. To, co działo się za kulisami ich związku, mogło pozostać jedynie ich sprawą. Teraz, po wyjaśnieniach Stramowskiego, temat rozstania i reakcji na wywiady Warnke zdaje się być zamknięty.

Pisaliśmy również o:Skandal w centrum miasta. Monika Richardson wymienia ostry spór z córką. "Wyrwała matce telefon z rąk"

Może zainteresuje Cię to: Wspomnienie syna Sylwii Peretti na cmentarzu. Co wyróżnia jego miejsce spoczynku miesiąc po strasznej straty

Przypominamy o: Niesamowite zmiany w wyglądzie Zenka Martyniuka. Żona pewnie dumna z efektów