Jednak to, co działo się za kulisami, wywołało burzę spekulacji i zainteresowania mediów.

Okazuje się, że poza oficjalnymi wydarzeniami festiwalowymi, Wojewódzki spędzał czas w towarzystwie pewnej tajemniczej brunetki, a ta sytuacja wywołała wiele pytań.

Kuba Wojewódzki od dawna stara się zachować swoją prywatność w sferze uczuciowej. Chociaż celebryta nie zdradza zbyt wiele na temat swojego życia osobistego, to jednak nie obce mu jest prowokowanie na mediach społecznościowych.

Jego Instagram obfituje w tajemnicze zdjęcia różnych części ciała kobiet, które pozostawiają jego obserwatorów w zaskoczeniu i spekulacjach na temat tożsamości tajemniczych osób.

Podczas Top of the Top Festiwalu, który odbywał się w Sopocie, Kuba Wojewódzki nie tylko pojawił się jako gość, ale także zaliczył krótkie wejście na scenę, dostarczając publiczności niezapomnianych chwil. Jednak to, co wydarzyło się poza oficjalnymi wystąpieniami, przyciągnęło uwagę mediów i fanów celebryty.

Popularne wiadomości teraz

Rozwód a alimenty syna. Jakie obowiązki finansowe czekają na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Marcin Hakiel wbił szpile Katarzynie Cichopek. "Wkrótce do sądu trafią odpowiednie pozwy"

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Wojewódzki został przyłapany podczas nocnego spaceru ulicami Sopotu, a towarzyszyła mu tajemnicza brunetka. Kobieta ubrana była w wyjątkowo krótką kreację, pod którą widoczna była biała marynarka i buty na wysokich szpilkach.

Chociaż zdjęcia nie ujawniają jej twarzy, to pojawiły się spekulacje, że może to być Anna Markowska - była partnerka Wojewódzkiego i modelka. Czy to naprawdę ona?

Nie sposób nie zauważyć, że Sopot to dla Kuby Wojewódzkiego ważne miejsce. Celebryta ma tu swój lokal i apartament, co czyni go miejscem częstych odwiedzin. Choć tajemnicza brunetka nie została zidentyfikowana, to już teraz wiele osób zastanawia się, czy to nowa miłość Wojewódzkiego, czy może tylko przyjaciółka lub modelka.

Kuba Wojewódzki, znany z wywiadów, również w jednym z nich wyznał, że preferuje życie w singlu, ceniąc sobie swobodę i niezależność.

"Jestem permanentnym singlem z wyboru. Nie dlatego, że ciągle źle wybieram, tylko dlatego, że ten rodzaj singielstwa daje ci niezwykłe walory swobody - życiowej, obyczajowej." - powiedział.

Jego wybór jest więc zrozumiały, choć pojawienie się z tajemniczą brunetką w nocy w Sopocie z pewnością zaintrygowało zarówno media, jak i fanów. Czekamy na dalsze rozwikłanie tej tajemniczej historii, której szczegóły pozostają na razie w sferze spekulacji.

Pisaliśmy również o: Ana Maria Orozco nie do poznania. Najsłynniejsza "Brzydula" w nowej odsłonie

Może zainteresuje Cię to: Pola Wiśniewska na wakacjach bez słynnego męża. Czy to koniec ich historii miłosnej

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki nie pozostawił suchej nitki na Marcinie Hakielu. Ironiczny komentarz na horyzoncie. "Mam nadzieję, że poczułeś się lepiej"