Jej postać, okularnica z charakterystyczną grzywką, stała się ikonicznym symbolem serialu. Lata mijają, a jak zmieniła się aktorka i co przyniosło jej życie po kultowym sukcesie?

Kolumbijski serial "Brzydula" zdobył ogromną popularność, opowiadając historię dziewczyny z ubogiej rodziny, która mimo swojej inteligencji i pracowitości była niezauważana przez otoczenie.

Ana Maria Orozco wcieliła się w rolę Betty, a jej kreacja przeszła do historii telewizji jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci. Serial zdobył międzynarodową sławę i oddziaływał na serca milionów widzów na całym świecie.

Po sukcesie "Brzyduli", aktorce nie udało się utrzymać podobnej rozpoznawalności. Chociaż brała udział w różnych produkcjach, żadna z nich nie osiągnęła takiego poziomu popularności. Jej życie prywatne również nie było pozbawione trudności.

Małżeństwo z Julianem Arango, którego poznała na planie serialu, zakończyło się rozwodem po roku. Następnie związała się z muzykiem Martinem Quaglią, z którym miała dwie córki. Ta relacja również nie przetrwała próby czasu i zakończyła się separacją po siedmiu latach.

Popularne wiadomości teraz

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Kochana, mylisz się. Jak byłaś tutaj nikim, tak i pozostaniesz. Będziesz musiała się z tym pogodzić": nie byłam gotowa tego wysłuchiwać"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

TOP-8 pomysłów na oryginalne serwowanie serów i wędlin – wygląda niesamowicie pięknie

Dziś Ana Maria Orozco aktywnie uczestniczy w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 900 tysięcy fanów.

Aktorka dzieli się fragmentami swojego zawodowego i prywatnego życia, dając fanom wgląd w swoje codzienne poczynania. Warto zaznaczyć, że niedawno opublikowała krótkie nagranie z udziałem Jorge'a Enrique'a Abelló, który w "Brzyduli" grał postać Armanda.

Przemijają lata, ale Ana Maria Orozco nadal pozostaje w pamięci widzów jako ikona telewizyjnego świata. Jej talent aktorski i charakterystyczna rola w "Brzyduli" na zawsze pozostaną w sercach fanów, którzy z nostalgią wspominają tę kultową produkcję.

Pisaliśmy również o: Tragiczna strata dla polskiej muzyki. Mąż potwierdza odejście słynnej artystki

Może zainteresuje Cię to: Pola Wiśniewska na wakacjach bez słynnego męża. Czy to koniec ich historii miłosnej

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki nie pozostawił suchej nitki na Marcinie Hakielu. Ironiczny komentarz na horyzoncie. "Mam nadzieję, że poczułeś się lepiej"