Jej postać, okularnica z charakterystyczną grzywką, stała się ikonicznym symbolem serialu. Lata mijają, a jak zmieniła się aktorka i co przyniosło jej życie po kultowym sukcesie?

Kolumbijski serial "Brzydula" zdobył ogromną popularność, opowiadając historię dziewczyny z ubogiej rodziny, która mimo swojej inteligencji i pracowitości była niezauważana przez otoczenie.

Ana Maria Orozco wcieliła się w rolę Betty, a jej kreacja przeszła do historii telewizji jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci. Serial zdobył międzynarodową sławę i oddziaływał na serca milionów widzów na całym świecie.

Po sukcesie "Brzyduli", aktorce nie udało się utrzymać podobnej rozpoznawalności. Chociaż brała udział w różnych produkcjach, żadna z nich nie osiągnęła takiego poziomu popularności. Jej życie prywatne również nie było pozbawione trudności.

Małżeństwo z Julianem Arango, którego poznała na planie serialu, zakończyło się rozwodem po roku. Następnie związała się z muzykiem Martinem Quaglią, z którym miała dwie córki. Ta relacja również nie przetrwała próby czasu i zakończyła się separacją po siedmiu latach.

Popularne wiadomości teraz

Michał Wiśniewski zasmucony. Przekazał smutne wiadomości o nagłym odejściu. "Bardzo młodo odszedł"

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Bardzo dziwny i niepokojący komentarz Tomasza Lisa. O czym dziennikarz chciał powiedzieć?

Dziś Ana Maria Orozco aktywnie uczestniczy w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 900 tysięcy fanów.

Aktorka dzieli się fragmentami swojego zawodowego i prywatnego życia, dając fanom wgląd w swoje codzienne poczynania. Warto zaznaczyć, że niedawno opublikowała krótkie nagranie z udziałem Jorge'a Enrique'a Abelló, który w "Brzyduli" grał postać Armanda.

Przemijają lata, ale Ana Maria Orozco nadal pozostaje w pamięci widzów jako ikona telewizyjnego świata. Jej talent aktorski i charakterystyczna rola w "Brzyduli" na zawsze pozostaną w sercach fanów, którzy z nostalgią wspominają tę kultową produkcję.

Pisaliśmy również o: Tragiczna strata dla polskiej muzyki. Mąż potwierdza odejście słynnej artystki

Może zainteresuje Cię to: Pola Wiśniewska na wakacjach bez słynnego męża. Czy to koniec ich historii miłosnej

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki nie pozostawił suchej nitki na Marcinie Hakielu. Ironiczny komentarz na horyzoncie. "Mam nadzieję, że poczułeś się lepiej"