Tym razem zdecydował się na gorzką satyrę w swojej rubryce w czasopiśmie “Polityka”, w której skomentował sytuację dotyczącą Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek.

Ta dwójka przez lata kojarzona była jako zgrana para, jednak rozstanie i kontrowersje otaczające ich życie osobiste stały się tematem gorących dyskusji. Wojewódzki postanowił zrelacjonować całą historię, dodając swoje kąśliwe komentarze.

Przypomnijmy, że Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek to para, która zdawała się być niezwykle zgraną i szczęśliwą. Jednak tajemnice życia osobistego czasem wydostają się na światło dzienne, i tak było również w ich przypadku.

W mediach pojawiły się informacje o ich rozstaniu oraz związku Katarzyny z innym mężczyzną. To wszystko z pewnością nie umknęło uwadze publicysty Wojewódzkiego.

Kuba Wojewódzki postanowił wykorzystać swój kąśliwy język i napisane przez siebie felietony w “Polityce”, aby skomentować całą sytuację.

Popularne wiadomości teraz

Allan Krupa przechodzi na islam? Syn Edyty Górniak o zmianie wyznania

Wysokość emerytury Marii Winiarskiej zaskoczy każdego, kto dowie się, ile ona wynosi. "Przez pół wieku ciężko pracowałam"

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

W jednym z tekstów podjął temat wynajęcia detektywa przez Marcina Hakiela w celu dowiedzenia się o rzekomej zdradzie swojej żony. Showman nie oszczędził również Katarzyny Cichopek, ironicznie wspominając o jej roli w serialu oraz sugerując, że teraz również Marcin jest coraz bardziej rozpoznawalny.

Zacytowane słowa Wożewódzkiego to jedno, ale odpowiedź Hakielowi nie pozostaje bez odpowiedzi.

Tancerz, zdający sobie sprawę z uwagi, jaką na niego zwrócono, postanowił za pośrednictwem mediów społecznościowych odpowiedzieć na te słowa. Marcin Hakiel zamieścił screenshot z felietonu Wojewódzkiego, w którym ten skomentował całą sytuację. Odpowiedź Hakiela była pełna szyderczego humoru, dając do zrozumienia, że nie zamierza zbytnio przejmować się tą złośliwością.

Dzięki za dobre słowo. Mam nadzieję, że poczułeś się lepiej - napisał Marcin Hakiel.

W ten sposób kontrowersyjne słowa Wojewódzkiego zyskały odpowiedź, a cała sytuacja stała się kolejnym elementem w ciągu wydarzeń otaczających życie medialne tancerza i aktorki. To dowód na to, że nawet w kręgach publicystycznych i medialnych, humor i odpowiedzi pełne sarkazmu nie umykają uwadze.

Marcin Hakiel, screen Instagram
Marcin Hakiel, screen Instagram
Marcin Hakiel, screen Instagram

Kuba Wojewódzki swoją satyrą w “Polityce” z pewnością wywołał nie tylko kontrowersje, ale również rozbawił i zainteresował czytelników swoimi wnikliwymi i niejednoznacznymi komentarzami.

Pisaliśmy również o: Tragiczna strata dla polskiej muzyki. Mąż potwierdza odejście słynnej artystki

Może zainteresuje Cię to: Pola Wiśniewska na wakacjach bez słynnego męża. Czy to koniec ich historii miłosnej

Przypominamy o: Aleksander Kwaśniewski przeszedł operację. Fatalne wieści dotyczące byłego prezydenta