Jednak czas wolny od pracy i obowiązków zawodowych nie zawsze spędzają razem. Ostatnio taki przypadek dotyczył pary, która ma swoje miejsce w sercach fanów - Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Aktorka i dziennikarz, którzy tworzą zgrane i kochające się małżeństwo, postanowili spędzić swoje wakacje oddzielnie.

Katarzyna Cichopek, znana szerokiej publiczności z licznych ról filmowych i telewizyjnych, zabrała swoją córkę, Helenkę, na niezapomniany wypad na Mazury. To miejsce pełne uroku i spokoju doskonale nadaje się na relaksujący wypoczynek.

Zdjęcia opublikowane przez Cichopek na jej profilu na Instagramie pokazują, jak duet matka-córka cieszy się wspólnym czasem, kąpiąc się w jeziorze, spacerując po lesie i delektując się letnimi chwilami.

Z drugiej strony, Maciej Kurzajewski, ceniony dziennikarz i prezenter telewizyjny, postanowił spędzić wakacje inaczej. Udalił się na południowe wybrzeże Włoch, na malowniczą Sardynię, by spędzić czas z swoimi synami.

Popularne wiadomości teraz

„Przez dziesięć lat czekałam na powrót męża, nie chciałam uwierzyć, że nas zostawił. Ale wkrótce dowiedziałam się, że Andrzej znalazł bogatą kobietę”

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Tam też można znaleźć sporo atrakcji, piękne plaże i zapierające dech w piersiach widoki. Wspólne chwile spędzone z dziećmi to dla każdego rodzica bezcenne chwile, które wzmacniają więź i tworzą wspomnienia na całe życie.

Niestety, czas wakacji szybko przemija, a obowiązki zawodowe i codzienne rutyny ponownie zaczynają się zgłaszać. Po powrocie do Warszawy para zaczęła wracać do swoich obowiązków, zarówno zawodowych, jak i rodzicielskich.

Wspólne zakupy z Helenką dla nadchodzącego roku szkolnego, który zbliża się wielkimi krokami, stały się nieodłącznym elementem tej wrześniowej rzeczywistości.

Dla Katarzyny Cichopek zakupy szkolne stały się okazją do wyboru odpowiednich artykułów dla córki, tak by mogła cieszyć się naukowym rokiem. Przy okazji, prezenterka nie zapomniała o sobie i zaopatrzyła się w planer, który pomoże jej zorganizować codzienne obowiązki i czas w harmonii z pracą i rodzinnymi zobowiązaniami.

Warto zauważyć, że podczas tego okresu Katarzyna i Maciej stosują umiejętną koordynację opieki nad swoimi dziećmi. System przekazywania dzieci między nimi jest starannie ustalony, aby zapewnić dzieciom stałą i spokojną atmosferę. Jak przyznaje Marcin Hakiel, były mąż Katarzyny Cichopek, taka organizacja pomaga uniknąć nadmiaru emocji i zapewnia dzieciom stabilność.

Pomimo oddzielnych wakacji, czas wracać do codzienności, a ta znana i lubiana para z pewnością stawi czoła nowym wyzwaniom zarówno w swoich karierach, jak i w życiu rodzinnym. W końcu wakacje mogą się skończyć, ale radość z bycia razem i wsparcie w codziennym życiu trwają nadal.

Pisaliśmy również o: Ana Maria Orozco nie do poznania. Najsłynniejsza "Brzydula" w nowej odsłonie

Może zainteresuje Cię to: Kuba Wojewódzki i tajemnicza brunetka. Nowa relacja czy tylko plotki

Przypominamy o: Aktor Jerzy Stuhr w dramatycznej sytuacji. "Zaczyna tracić kontakt z rzeczywistością"