Jednak ostatnie lata przyniosły wyzwania, które postawiły go w trudnej sytuacji. Walka z rakiem krtani oraz kontrowersje prawne były wyjątkowo trudnymi przeżyciami dla tego niezwykłego artysty. Teraz jego syn, Maciej Stuhr, dzieli się dramatycznymi informacjami o zdrowiu ojca.

W ostatnich tygodniach Jerzy Stuhr pojawił się publicznie po kolejnym zabiegu, związanym z rakiem krtani, który go zaatakował po raz drugi. Chociaż aktor próbował zachować dobre zdrowie i pozytywny nastrój, jego fizyczne zmiany były zauważalne.

Na BiG Festivalowski, gdzie zjawił się po opuszczeniu szpitala, widać było, że schudł. Mimo tego, wydawało się, że wciąż tryska energią. Niestety, jak zdradził Maciej Stuhr w rozmowie z Gazeta.pl, sytuacja jest bardziej złożona niż się wydaje.

Syn aktora otwarcie mówi o zmianach, jakie zaobserwował u swojego ojca. Przyznaje, że Jerzy Stuhr z biegiem czasu zaczął tracić kontakt z rzeczywistością. To nie jest już ten sam człowiek, którego wszyscy znali z ekranu.

Maciej Stuhr w rozmowie z portalem przyznał: "Wkraczam w nowy rozdział w życiu i moich relacji z tatą, który jest już bardzo schorowanym człowiekiem i niestety powoli zaczyna tracić kontakt z rzeczywistością. Nie jest już tym samym człowiekiem, którego ja znałem, którego przecież wszyscy znamy i pamiętamy."

Popularne wiadomości teraz

Allan Krupa przechodzi na islam? Syn Edyty Górniak o zmianie wyznania

Co stało się między Kasią Cichopek a Michałem Kurzajewskim? Ogłoszono koniec

Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

Agnieszka Chylińska ogłasza zakończenie niespodziewanego małżeństwa. Mąż ujawnia przyczyny

To, że Jerzy Stuhr jest w innym miejscu niż kiedyś, jest dla syna trudne do zaakceptowania. Maciej Stuhr wyznaje, że ojciec był dla niego zawsze autorytetem, a teraz widzi, jak zmienia się w oczach choroby.

I to jest trudne. To jest bardzo trudne (...) Bo całe życie był dla mnie wielkim autorytetem, a teraz nie ukrywam, że chwieje się momentami ten pomnik. I trzeba się jakoś nauczyć z tym żyć - dodał poruszająco syn Jerzego Stuhra.

Jerzy Stuhr to nie tylko wybitny aktor, lecz także postać, której życie i twórczość dotknęły miliony Polaków. Jego walka z chorobą i wsparcie ze strony rodziny stają się inspiracją dla innych. Przeszłość i teraźniejszość Jerzego Stuhra łączą się w historii, którą pozostawi w dziedzictwie polskiej kultury.

Pisaliśmy również o: Ana Maria Orozco nie do poznania. Najsłynniejsza "Brzydula" w nowej odsłonie

Może zainteresuje Cię to: Kuba Wojewódzki i tajemnicza brunetka. Nowa relacja czy tylko plotki

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki nie pozostawił suchej nitki na Marcinie Hakielu. Ironiczny komentarz na horyzoncie. "Mam nadzieję, że poczułeś się lepiej"