Jednak ostatnie półtora roku dla tego tancerza okazały się istnym przełomem, o czym świadczyły smutne opisy i zdjęcia na jego mediach społecznościowych, będące echem rozstania z Dominiką, która zastąpiła Cichopek u jego boku.

Teraz jednak wydaje się, że Hakiel odzyskał wewnętrzny balans i znów czerpie radość z życia.

Po rozstaniu z dotychczasową partnerką, Marcin Hakiel stopniowo zaczął odbudowywać swoją indywidualność.

Media zaczęły interesować się jego życiem prywatnym, a tancerz sam zaczął udzielając odpowiedzi na pytania fanów, dzieląc się często szczegółami. Aktywność na Instagramie stała się dla niego sposobem na wyrażanie siebie i dzielenie się pięknymi chwilami.

Wspólnie ze swoimi pociechami, które zawsze zajmowały ważne miejsce w jego życiu, Marcin Hakiel tworzył ciepłe i radosne chwile, którymi dzielił się z obserwującymi go osobami. Mimo trudności i smutku związanych z rozstaniem, Hakiel uparcie troszczył się o pozytywne oblicze swojej obecności w mediach społecznościowych.

Popularne wiadomości teraz

"Mama płacze i prosi, żebym pomagała siostrze. Od kiedy tata odszedł, są biedni. Mówię: „Nikt mi nie pomagał, więc niech ona się nauczy”

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

Niedawno tancerz zdecydował się na zmianę otoczenia i wybrał się nad wodę, aby cieszyć się pięknym widokiem i spokojem. Jego hasztag "#raj" wyraźnie oddaje jego uczucia wobec tego miejsca. To z pewnością wyjątkowy moment w podróży do odzyskania równowagi i radości życia.

Warto wspomnieć, że po ogłoszeniu rozstania z Dominiką, pojawiły się spekulacje o romansie Hakiela z Magdą Stępień. Relacje, które publikowali na swoich mediach społecznościowych, wydawały się sugerować, że spędzają czas w podobnym otoczeniu. Jednak oboje szybko zdementowali te plotki, tłumacząc, że są przyjaciółmi i cieszą się towarzystwem wspólnych znajomych.

Marcin Hakiel pokazał, że życie po rozstaniu może przynieść nowe perspektywy i szanse na odnalezienie siebie na nowo. Jego aktywność na mediach społecznościowych stała się miejscem, gdzie dzieli się swoimi przeżyciami, a także pokazuje, że trudne momenty można przezwyciężyć, skupiając się na pięknych aspektach życia i otaczając się bliskimi oraz miłymi chwilami.

Pisaliśmy również o: Ana Maria Orozco nie do poznania. Najsłynniejsza "Brzydula" w nowej odsłonie

Może zainteresuje Cię to: Kuba Wojewódzki i tajemnicza brunetka. Nowa relacja czy tylko plotki

Przypominamy o: Aktor Jerzy Stuhr w dramatycznej sytuacji. "Zaczyna tracić kontakt z rzeczywistością"