Marcin Hakiel, ceniony tancerz i osobowość telewizyjna, przeszedł ostatnio przez niezwykle trudne chwile. Rozstanie z Katarzyną Cichopek po 14 latach małżeństwa było bolesnym doświadczeniem, a późniejszy związek z Dominiką również nie przetrwał próby czasu.

Teraz jednak w centrum uwagi znalazło się niecodzienne nagranie, które wzbudza sporo zaniepokojenia. Co takiego robił Marcin Hakiel na środku ulicy? Czy wszystko z nim w porządku?

Marcin Hakiel, znany z licznych programów telewizyjnych, niedawno przeszedł przez burzliwe zmiany w swoim życiu osobistym. Po bolesnym rozstaniu z Kasią Cichopek, z którą ma dwójkę dzieci, tancerz postanowił dać sobie szansę na nowy związek. Jednak i ta relacja szybko dobiegła końca, pozostawiając Hakielem w trudnej sytuacji.

Mimo tych trudności, Marcin Hakiel stara się patrzeć w przyszłość z optymizmem. Gwiazda nie zapomniała o swojej byłej żonie i zdaje się, że nadal ma dla niej szacunek i troskę. Gdy Katarzyna Cichopek stała się celem niewłaściwych komentarzy w mediach społecznościowych, Hakiel stanął w jej obronie, jasno pokazując, że nadal go to dotyczy.

Ostatnio jednak pojawiło się nagranie, które wywołało mieszane uczucia. Na filmie opublikowanym na Instagramie widać Marcin Hakiel w niezwykle osobliwej sytuacji. Tancerz tańczy na przejściu dla pieszych, co z pewnością wzbudza zdziwienie przechodniów. Jednak zachowanie to wydaje się nieco nieodpowiednie na ulicy, gdzie ruch pieszych i pojazdów może być niebezpieczny.

Popularne wiadomości teraz

"Moja córka robi wszystko, aby rozbić moją rodzinę, prawdopodobnie z powodu zazdrości: myśli, że powinnam być przy niej i to wszystko"

"Poszłam na randkę z bardzo miłym mężczyzną, byłam nim zafascynowana przez cały wieczór, dopóki czegoś nie zrobił"

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Każdego dnia widziałem moją żonę siedzącą na kanapie z włączonym telefonem: jestem tym zmęczony, muszę coś zmienić"

Reakcje na to zachowanie były różne. Niektórzy internauci byli załamani brakiem reakcji ze strony innych przechodniów, podczas gdy inni podejrzewali, że te tańce mogą być tylko fasadą. Czy Marcin Hakiel naprawdę wyluzował po ostatnich wydarzeniach, czy może to próba ukrycia prawdziwych emocji?

Pisaliśmy również o:Smutna wieść dla fanów serialu "M jak miłość". Odszedł znany aktor w wieku 74 lata

Może zainteresuje Cię to: Jolanta Kwaśniewska ujawnia wysokość swojej emerytury. Kwota budzi zainteresowanie

Przypominamy o: Małgorzata Rozenek nie kryje smutku. Wzruszające wyznanie. "Pęka mi serce"