Jego długoletnia rola w kultowym serialu "M jak miłość" zapisała się w sercach widzów na zawsze. Produkcja postanowiła uczcić jego pamięć w wyjątkowy sposób za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Andrzej Precigs to postać niezwykle utalentowana, która w swojej karierze zagrała w dziesiątkach filmów, przedstawień teatralnych oraz seriali.

Jego wieloletnia rola Zbigniewa Filarskiego, ojca Kingi Zduńskiej granej przez Katarzynę Cichopek, była szczególnie bliska sercom fanów. Aktor pozostawił po sobie wiele wyjątkowych momentów, które na zawsze zostaną w pamięci widzów.

Produkcja "M jak miłość" postanowiła pożegnać swojego kolegę z planu w poruszającym wpisie na swoim instagramowym profilu.

Słowa wdzięczności i szacunku wobec artysty nie mogły zabraknąć. Przekazano, że Andrzej Precigs był nie tylko wyjątkowym aktorem, ale także człowiekiem pełnym ciepła, życzliwości i pozytywnego ducha.

Popularne wiadomości teraz

Michał Wiśniewski zasmucony. Przekazał smutne wiadomości o nagłym odejściu. "Bardzo młodo odszedł"

Marcin Hakiel wbił szpile Katarzynie Cichopek. "Wkrótce do sądu trafią odpowiednie pozwy"

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Papież Franciszek trafił do szpitala. Co wiadomo o jego stanie zdrowia

W poście czytamy:

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Pana Andrzeja Precigsa, aktora związanego z naszym serialem od początku, człowieka wyróżniającego się ciepłem, życzliwością i pogodą ducha. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za możliwość wspólnej pracy przez ponad 20 lat, za wszystkie rozmowy, uśmiechy i wzruszenia. Rodzinie i bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia – napisano.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za możliwość wspólnej pracy przez ponad 20 lat, za wszystkie rozmowy, uśmiechy i wzruszenia. Rodzinie i bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia."

Wiele osób związanych ze środowiskiem artystycznym dołączyło do wspólnego pożegnania, wyrażając swoje uczucia i szacunek dla zmarłego aktora. Rafał Mroczek i Mikołaj Roznerski to tylko dwie z wielu gwiazd, które podzieliły się swoimi refleksjami.

“Niech spoczywa w spokoju. Panie Andrzeju, dziękuję za te wszystkie lata. Był pan super człowiekiem”, “Spoczywaj w pokoju” – to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod postem produkcji.

Andrzej Precigs pozostawił po sobie nie tylko niezapomniane role, ale także wiele pięknych wspomnień oraz głęboki ślad w sercach widzów i kolegów z branży. Jego pożegnanie staje się wyrazem wdzięczności za piękne chwile, które artysta obdarzył swoją publiczność.

Pisaliśmy również o:Smutna wieść dla fanów serialu "M jak miłość". Odszedł znany aktor w wieku 74 lata

Może zainteresuje Cię to: Jolanta Kwaśniewska ujawnia wysokość swojej emerytury. Kwota budzi zainteresowanie

Przypominamy o: Małgorzata Rozenek nie kryje smutku. Wzruszające wyznanie. "Pęka mi serce"