Jednak artystka zawsze starannie strzeże swojej prywatności, co sprawia, że niewiele wiadomo o jej życiu osobistym. Choć jest matką trójki dzieci i małżonką Marka, rzadko dzieli się szczegółami z życia poza estradą.

Ostatnio jednak w mediach pojawiły się sensacyjne informacje dotyczące pierwszego małżeństwa Agnieszki Chylińskiej, które rozpadło się po zaledwie 16 miesiącach. Czego dotyczyły przyczyny tego zaskakującego rozstania?

Początki kariery Agnieszki Chylińskiej sięgają już trzech dekad, ale w miarę sukcesów artystycznych, artystka stawała się coraz bardziej tajemnicza, co jeszcze bardziej wzbudzało zainteresowanie jej życiem prywatnym. Pomimo to, okazało się, że Agnieszka Chylińska dwukrotnie wchodziła w związek małżeński.

Pierwszy raz stanęła na ślubnym kobiercu z Krzysztofem "Krisem" Krysiakiem, a ich małżeństwo zakończyło się po niewiele ponad roku. Jakie okoliczności doprowadziły do tego nagłego rozpadu?

Agnieszka Chylińska i Krzysztof "Kris" Krysiak poznali się w 1996 roku, jednak sakramentalne "tak" wymienili dopiero w 2002 roku. To małżeństwo wzbudzało zainteresowanie, ale ich prywatne sprawy długo były owiane tajemnicą. Ostatecznie to Krzysztof Krysiak zdecydował się podzielić z mediami powodami zakończenia ich związku.

Popularne wiadomości teraz

Nieustający szacunek. W jakim stanie obecnie jest miejsce spoczynku Barbary Borys-Damięckiej

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Paulina Smaszcz znowu w centrum uwagi. Czy Katarzyna Cichopek odpowie na jej komentarze

Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

W rozmowie z "Plejadą", były mąż Agnieszki Chylińskiej wyznał, że specyficzna sytuacja i obcy dla niego świat show-biznesu mogły wpłynąć na rozpad ich małżeństwa. Choć oboje obracali się w tym środowisku, dla Krysiaka świat artystyczny był codziennym elementem życia, a dla Chylińskiej - niewątpliwie mniej znanym obszarem. Ich związane z tym wyzwania mogły wpłynąć na relację.

O pierwszym małżeństwie Agnieszki Chylińskiej opowiedziała również sama w rozmowie z "Vivą!". Zdradziła, że choć była to trudna decyzja, dawała ona także nieoczekiwane efekty. Na przykład, zaczęła gotować, co wcześniej wydawało się nie do pomyślenia.

- Kocham Krzysztofa i jestem o niego zazdrosna. Doszło nawet do tego, że w pewnym momencie Krzysiek mówi: „Mam dość pizzy, może byś coś ugotowała?”. Gdyby ktoś wcześniej powiedział coś takiego, odparowałabym: „Natychmiast won!”. A teraz kupiłam sobie książkę kucharską i gotuję. Krzysiek pyta, czy będzie już obiad. A ja: „Siadaj, ziemniaczki już dochodzą” - mówiła "Vivie!" Agnieszka Chylińska.

Chylińska związała się z Krzysztofem "Krisem" Krysiakiem w 2002 roku, a ich drogi rozeszły się po zaledwie 16 miesiącach.

Oboje poszli jednak swoimi ścieżkami - Krysiak obecnie organizuje szkolenia dla mężczyzn, a Agnieszka Chylińska jest szczęśliwie zamężna z Markiem i wspólnie wychowują trójkę dzieci. Niektóre doniesienia mówiły nawet o możliwości kolejnej ciąży, ale te plotki nie znalazły potwierdzenia. Czy wiedzieliście o pierwszym małżeństwie Agnieszki Chylińskiej?

Pisaliśmy również o: Wyczekiwany zwiastun filmu "Znachor" na Netflix. Kto wcieli się w tytułową rolę

Może zainteresuje Cię to: Sandra Kubicka cierpi na poważną chorobę. Ujawnia wyniki badań i emocjonalną walkę. "Przepłakałam całą noc"

Przypominamy o: Plotki stały się faktem. Oficjalny komunikat o Paulinie Smaszcz. Wkroczyła na nową ścieżkę