Najnowszą okazją do dumy jest nominacja wnuczki Krystyny Jandy, Leny Jaworskiej, do prestiżowej nagrody filmowej.

Aktorka pochwaliła się tą wiadomością w mediach społecznościowych, a przy okazji podzieliła się z fanami zdjęciami 26-letniej Lany. Czy młoda artystka jest podobna do swojej sławnej babci?

Krystyna Janda, znana z niezapomnianych ról w filmach takich jak "Człowiek z marmuru", "Przesłuchanie" i "Kochankowie mojej mamy", jest nie tylko cenioną aktorką, ale także właścicielką dwóch kulturalnych instytucji w Warszawie. Jednak jej życie to nie tylko sukcesy zawodowe, ale także udane życie rodzinne.

Janda jest matką trójki dzieci, a jednym z owoców jej małżeństwa z Andrzejem Sewerynem jest córka Maria, która również związała się ze światem filmu. Jednak to wnuczka Krystyny Jandy, Lena Jaworska, podjęła największe kroki w dziedzinie filmowej.

Lena ma obecnie 26 lat i już zdobyła doświadczenie jako asystentka reżysera na planach takich filmów jak "Niebezpieczni dżentelmeni", "Solid Gold" i "Hiacynt". Ponadto wyreżyserowała kilka etiud szkolnych i w ostatnich miesiącach skoncentrowała się na swoim krótkometrażowym debiucie.

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

Jej film, zatytułowany "Mania!", oparty jest w całości na jej własnym scenariuszu. To niezwykłe osiągnięcie, które zostało docenione przez organizatorów Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Dumna babcia, Krystyna Janda, natychmiast podzieliła się tą wiadomością z fanami na swoim profilu na Instagramie.

Na nagraniu opublikowanym przez Krystynę Jandę, Lena Jaworska wraz z autorem zdjęć do filmu zachęcają widzów do przybycia na premierowy pokaz "Manii!" na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. To nie tylko wyjątkowe osiągnięcie dla młodej twórczyni, ale także wzruszający moment dumy i wsparcia ze strony jej słynnej babci.

Pisaliśmy również o: Strata w świecie sztuki. Odszedł wyjątkowy artysta. Do ostatniej chwili czuwała przy nim jego ukochana żona

Może zainteresuje Cię to: 11-latek wprowadza magię na scenie "Mam Talent". Publika i jurorzy nie mogli uwierzyć

Przypominamy o: Dramatyczna rodzinna tragedia. Były mąż uczestniczki "Sanatorium Miłości" odszedł na rękach syna