Razem z żoną, Ewą Bilan-Stoch, wybudował urokliwy dom w góralskim stylu, gdzie mogą odpoczywać w miłej atmosferze. Jednak niedawno ujawniono jedną z tajemnic tego luksusowego miejsca.

Kamil Stoch, który regularnie rywalizuje na arenie międzynarodowej i w Pucharze Świata, musi mieć miejsce, gdzie może zrelaksować się po ciężkich treningach i zawodach. Jego rezydencja to prawdziwa oaza spokoju, z przestronnym ogrodem i wyjątkowym wnętrzem utrzymanym w stylu góralskim. Jedno z pomieszczeń, które do niedawna było skryte przed oczami publiczności, zostało przypadkowo odkryte dzięki zdjęciu opublikowanemu na Instagramie.

Wielu ludzi spędza swoje wolne chwile na różne sposoby, takie jak oglądanie filmów, chodzenie do restauracji lub spontaniczne wyjazdy.

Kamil Stoch i jego żona wybierają jednak inny sposób relaksu - czytanie książek. W ich domu znajduje się obszerna biblioteka, wypełniona regałami pełnymi książek. To odkrycie pokazuje, że para jest pasjonatkami czytelnictwa i cenieni jest zwolennikami tradycyjnej formy rozrywki.

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch to wzór sportowej pary, która potrafi znaleźć czas na rozwijanie swojego intelektu i czerpanie wiedzy z literatury. Ich zamiłowanie do czytania jest inspirujące dla wielu fanów, którzy chcą dowiedzieć się więcej o swoim ulubionym skoczku narciarskim.

Mimo że rezydencja Stocha wciąż skrywa wiele tajemnic, to odkrycie biblioteki pokazuje, że skoczek i jego żona doceniają wartość literatury i dbają o rozwijanie swojej wiedzy.

Pisaliśmy również o: Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Może zainteresuje Cię to: Katarzyna Cichopek wprawia w łzy fanów. Wzruszający moment z aktorką. "Płakałam razem z Tobą"

Przypominamy o: Dramatyczna sytuacja wokalistki Dwa Plus Jeden. Jej dom rozpada się na jej oczach