Obie artystki ogłosiły długą listę koncertów na nadchodzący rok i zapowiadają znaczne dochody, które mogą osiągnąć do końca maja 2024 roku.

Chylińska i Steczkowska to dwie wyjątkowe postacie na polskiej scenie muzycznej, znane nie tylko z utalentowanych występów, ale również z pracowitości i przedsiębiorczości.

Obie panie aktywnie uczestniczą w planach telewizyjnych show, zajmują się wychowywaniem swoich dzieci i pracują nad nagrywaniem nowych utworów, które potem prezentują na koncertach. Co więcej, Justyna Steczkowska angażuje się również w różne projekty muzyczne poza koncertowaniem.

Justyna Steczkowska już teraz planuje swoje występy na rok 2024. Mimo że w tym roku jeszcze ma kilkadziesiąt koncertów do zagrania, ogłosiła już 11 występów na przyszły rok, zaznaczając jednocześnie, że to nie koniec. To zaowocuje co najmniej 440 tysiącami złotych w jej portfelu. Jej determinacja i miłość do muzyki nie znają granic.

Z kolei Agnieszka Chylińska, obchodząca swoje 30-lecie kariery artystycznej, szykuje się na trasę koncertową z tej okazji. To dla niej wyjątkowy moment i osobista nagroda za jej nieustępliwość w dążeniu do bycia najlepszą wokalistką dla swojej publiczności.

Popularne wiadomości teraz

Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Obecnie ogłosiła 8 koncertów, na których planuje zaprezentować swoje umiejętności. To wydarzenie również przyniesie jej znaczne przychody, niemal na równi z Justyną Steczkowską.

Agnieszka Chylińska i Justyna Steczkowska udowadniają, że ich pasja i zaangażowanie w muzykę pozostają nienaruszone, a przyszłość wydaje się obiecywać kolejne sukcesy i emocjonujące występy na scenie. Obie artystki z pewnością mają jeszcze wiele do zaoferowania swojej publiczności i nie mogą się doczekać, aby podzielić się swoją muzyką w kolejnym roku.

Pisaliśmy również o: Tajemniczy związek. Czy Marcin Hakiel i Caroline Derpienski wciąż są w kontakcie

Może zainteresuje Cię to: Maryla Rodowicz otwiera się o trudnościach życia gwiazdy. "Budząc się, nie wiem, gdzie jestem"

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki na fali sukcesu. Program zyskuje ogromną popularność