W trakcie wywiadu z Kubą Wojewódzkim Hakiel zdradził wiele szczegółów dotyczących swojego małżeństwa z popularną aktorką oraz jej obecnego partnera, Macieja Kurzajewskiego.

Słowa Hakiela wywołały duże emocje i zainteresowanie mediów.

Kulisy Związku z Katarzyną Cichopek

W trakcie rozmowy z Wojewódzkim Marcin Hakiel otwarcie opowiedział o kulissach swojego związku z Katarzyną Cichopek. Mimo że para była uważana za szczęśliwą w mediach, Hakiel sugerował, że nie zawsze było tak kolorowo, jak się wydawało.

Z byłą małżonką tworzyliśmy trochę taki tandem medialny, teraz tego nie ma, jestem solo. I wydaje mi się, że nikogo nie krzywdzę, robię to, na co miałem ochotę. Teraz jestem bardziej sobą i jest mi z tym dobrze - przyznał Marcin Hakiel.

Popularne wiadomości teraz

Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Wysokość emerytury Marii Winiarskiej zaskoczy każdego, kto dowie się, ile ona wynosi. "Przez pół wieku ciężko pracowałam"

Agnieszka Chylińska ogłasza zakończenie niespodziewanego małżeństwa. Mąż ujawnia przyczyny

Małgorzata Rozenek-Majdan w żałobie. Smutne wieści o bliskim członku rodziny

Kontrowersje wokół Macieja Kurzajewskiego

Nie obyło się też bez kontrowersyjnych wypowiedzi na temat Macieja Kurzajewskiego, obecnego partnera Katarzyny Cichopek. Marcin Hakiel wydał się zaniepokojony relacją swojej byłej żony z Kurzajewskim.

Z szacunku do moich dzieci nie opowiadam o wszystkim, co się działo. Ale w końcu musiałem wynająć detektywów, żeby się dowiedzieć, co się dzieje, jak wiedziałem, że coś się dzieje - wyznał tancerz.

To zdanie wywołało spore zamieszanie, sugerując, że Hakiel podejrzewał, iż Cichopek i Kurzajewski coś przed nim ukrywali.

Zarzuty wobec Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Największą sensację wywołały jednak oskarżenia Hakiela wobec byłej żony i jej partnera. Tancerz stwierdził, że Cichopek i Kurzajewski wykorzystują go w celu zyskania rozgłosu.

Moja była małżonka ze swoim nowym partnerem robią sobie ze mnie pożywkę - zaznaczył Marcin Hakiel.

Słowa te pozostawiają wiele pytań bez odpowiedzi. Czy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski rzeczywiście wykorzystują sytuację? Czy ta kontrowersyjna rozmowa przyczyni się do dalszych napięć między byłymi małżonkami? Odpowiedzi na te pytania pozostaną pewnie tajemnicą, jednak Marcin Hakiel udowodnił, że nie zamierza już milczeć na temat swojego życia prywatnego.

Pisaliśmy również o: Tajemniczy związek. Czy Marcin Hakiel i Caroline Derpienski wciąż są w kontakcie

Może zainteresuje Cię to: Maryla Rodowicz otwiera się o trudnościach życia gwiazdy. "Budząc się, nie wiem, gdzie jestem"

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki na fali sukcesu. Program zyskuje ogromną popularność