Najpierw ogłosił swoje nowe zatrudnienie w Radiu Zet, a potem niespodziewanie zrezygnował z długoletniej współpracy z TVN, gdzie przez cztery lata prowadził popularny program "Dzień Dobry TVN". Teraz Chajzer zaskakuje fanów kolejnym planem - wydaniem książki.

Filip Chajzer był znany ze swojej długoletniej współpracy z TVN, a przez ostatnie cztery lata pełnił rolę prowadzącego w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie jego partnerką była Małgorzata Ohme. Jego niespodziewane odejście ze stacji telewizyjnej wzbudziło wiele emocji wśród fanów i mediów. Dodatkowo, Chajzer ogłosił swoją nową pracę w Radiu Zet.

Syn Zygmunta Chajzera przyznał w wywiadzie z Plejadą, że podjęcie decyzji o odejściu z pracy i zerwaniu z długoletnim pracodawcą nie było łatwym krokiem. Choć towarzyszył mu żal, to twierdzi, że była to dobra decyzja.

"To nie są oczywiste rzeczy i to nie są łatwe rzeczy. To tak, jak byś kończyła związek po 15 latach, wiadomo, że zawsze jest żal i zawsze to nie jest łatwa decyzja. To, że to dobra decyzja, to wiem, natomiast nie łatwa" - wyznał Filip Chajzer.

Zanim zakończył współpracę z TVN, Filip Chajzer postanowił skupić się na swoim zdrowiu, które w ostatnim czasie zaczęło szwankować. Następnie przyszła niespodziewana wiadomość o jego odejściu ze stacji, co zaskoczyło wielu jego fanów. W rozmowie z Plejadą dziennikarz przyznał, że ta zmiana wpłynęła na jego komfort psychiczny i stanowiła kolejne wyzwanie zawodowe. Teraz Chajzer planuje wydać książkę.

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

To nie są oczywiste rzeczy i to nie są łatwe rzeczy. To tak, jak byś kończyła związek po 15 latach, wiadomo, że zawsze jest żal i zawsze to nie jest łatwa decyzja. To, że to dobra decyzja, to wiem, natomiast nie łatwa - zdradził

Według Filipa Chajzera, będzie to książka o charakterze "słodko-gorzkim", która nie skupi się tylko na zabawie. To będzie obszerna opowieść, która pozwoli czytelnikom poznać historię, której nie znają, ale która może być inspiracją.

Chajzer ujawnił, że jego książka będzie poruszać tematy związane z życiem i odważnymi decyzjami. Będzie nawiązywać do problemów egzystencjonalnych i próbować odpowiedzieć na pytanie, jak przestać być zakładnikiem własnego życia.

To będzie słodko-gorzka książka, tam nie będzie tylko zabawa. To będzie dość gruba historia, której państwo nie znają, ale poznają - zdradził dziennikarz.

Zakładnikiem toksycznego związku, zakładnikiem relacji z rodzicem, zakładnikiem zwyczajów, tradycji itd. Często nie podejmujemy ważnych decyzji w życiu, dlatego, że np. boimy się tego, co powiedzą inni.

Albo boimy się odejść z jednej pracy, choć czujemy, że to już nie jest nasze miejsce, żeby spróbować gdzie indziej. Po to, żeby znowu wyłożyć karty na stół. Tak sobie żyjemy i tkwimy w tym do emerytury, a drugiego życia nie będzie. Niestety. I o tym będzie ta książka" - zdradził Filip Chajzer podczas rozmowy z Plejadą.

Jego plany wydania książki wzbudzają już ciekawość wielu fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejny krok w karierze Filipa Chajzera po jego odejściu z telewizji.

Pisaliśmy również o: Tajemniczy związek. Czy Marcin Hakiel i Caroline Derpienski wciąż są w kontakcie

Może zainteresuje Cię to: Maryla Rodowicz otwiera się o trudnościach życia gwiazdy. "Budząc się, nie wiem, gdzie jestem"

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki na fali sukcesu. Program zyskuje ogromną popularność