To nie był jednak zwykły wypad na plażę z córką Antosią. Tym razem towarzyszył jej Grzegorz Collins, jeden z braci Collins, którzy stali się znani dzięki udziałowi w programie "Ameryka Express". Czyżby to była miłość w powietrzu?

Sylwia Bomba zdobyła popularność dzięki swojemu udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w mediach i zajmuje się fotografią. Jednak jakiś czas temu pojawiły się doniesienia o jej rozstaniu z partnerem i ojcem Antosi. Teraz wydaje się, że Sylwia znów odniosła szczęście po trudnych doświadczeniach.

Paparazzi przyłapali Sylwię Bombę na plaży w towarzystwie córki Antosi i Grzegorza Collinsa. Wydaje się, że świetnie się bawili w swoim towarzystwie, a szczególnie Antosia, która biegała po plaży i kąpała się w morzu.

Grzegorz Collins spędził mnóstwo czasu na zabawach z Antosią, a wydaje się, że mieli świetny kontakt. Dziewczynka była zachwycona, biegając po plaży i kąpiąc się w morskich falach.

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel wbił szpile Katarzynie Cichopek. "Wkrótce do sądu trafią odpowiednie pozwy"

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Bardzo dziwny i niepokojący komentarz Tomasza Lisa. O czym dziennikarz chciał powiedzieć?

Sylwia Bomba od czasu do czasu robiła zdjęcia córce i Grzegorzowi Collinsowi, a Antosia z uśmiechem na twarzy naśladowała ich pozy. Zabawa była naprawdę udana, a atmosfera była pełna radości.

Po kąpieli Antosi i Grzegorza Collinsa przyszedł czas na relaks z Sylwią Bombą. Gwiazda "Gogglebox" prezentowała się w zwiewnej sukience z motywem zwierzęcym, która podkreślała jej urodę. Nie zabrakło także luksusowych dodatków od Diora, w tym torebki o wartości aż 12 tysięcy złotych.

Czy towarzystwo Grzegorza Collinsa na plaży sugeruje, że Sylwia Bomba znalazła nową miłość? To pytanie pozostaje na razie bez odpowiedzi, ale jedno jest pewne - Sylwia wydaje się być szczęśliwa i zrelaksowana, ciesząc się dniem na plaży w Sopocie.

Pisaliśmy również o: Słynna influencerka Oliwia Bieniuk zmagająca się z chorobą. Co to za dolegliwość

Może zainteresuje Cię to: Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor "Świata według Kiepskich" czy "Sąsiadów"

Przypominamy o:Nagła zmiana w życiu Sylwii Peretti. Decyzja męża, której nikt nie przewidywał