To nie był jednak zwykły wypad na plażę z córką Antosią. Tym razem towarzyszył jej Grzegorz Collins, jeden z braci Collins, którzy stali się znani dzięki udziałowi w programie "Ameryka Express". Czyżby to była miłość w powietrzu?

Sylwia Bomba zdobyła popularność dzięki swojemu udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w mediach i zajmuje się fotografią. Jednak jakiś czas temu pojawiły się doniesienia o jej rozstaniu z partnerem i ojcem Antosi. Teraz wydaje się, że Sylwia znów odniosła szczęście po trudnych doświadczeniach.

Paparazzi przyłapali Sylwię Bombę na plaży w towarzystwie córki Antosi i Grzegorza Collinsa. Wydaje się, że świetnie się bawili w swoim towarzystwie, a szczególnie Antosia, która biegała po plaży i kąpała się w morzu.

Grzegorz Collins spędził mnóstwo czasu na zabawach z Antosią, a wydaje się, że mieli świetny kontakt. Dziewczynka była zachwycona, biegając po plaży i kąpiąc się w morskich falach.

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

Sylwia Bomba od czasu do czasu robiła zdjęcia córce i Grzegorzowi Collinsowi, a Antosia z uśmiechem na twarzy naśladowała ich pozy. Zabawa była naprawdę udana, a atmosfera była pełna radości.

Po kąpieli Antosi i Grzegorza Collinsa przyszedł czas na relaks z Sylwią Bombą. Gwiazda "Gogglebox" prezentowała się w zwiewnej sukience z motywem zwierzęcym, która podkreślała jej urodę. Nie zabrakło także luksusowych dodatków od Diora, w tym torebki o wartości aż 12 tysięcy złotych.

Czy towarzystwo Grzegorza Collinsa na plaży sugeruje, że Sylwia Bomba znalazła nową miłość? To pytanie pozostaje na razie bez odpowiedzi, ale jedno jest pewne - Sylwia wydaje się być szczęśliwa i zrelaksowana, ciesząc się dniem na plaży w Sopocie.

Pisaliśmy również o: Słynna influencerka Oliwia Bieniuk zmagająca się z chorobą. Co to za dolegliwość

Może zainteresuje Cię to: Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor "Świata według Kiepskich" czy "Sąsiadów"

Przypominamy o:Nagła zmiana w życiu Sylwii Peretti. Decyzja męża, której nikt nie przewidywał