Ich liczni fani śledzą każdy ich krok i nie przegapią żadnej istotnej zmiany. Ostatnio jednak pojawiły się spekulacje i pytania, ponieważ para zaczęła pojawiać się publicznie bez swoich obrączek ślubnych.

Robert Lewandowski, znany polski napastnik, znalazł się ostatnio w centrum uwagi nie tylko ze względu na swoje sportowe osiągnięcia, ale także ze względu na pewien wywiad udzielony Mateuszowi Święcickiemu.

W trakcie tej rozmowy poruszył wiele ważnych tematów, takich jak afery w PZPN, porażka z Mołdawią czy nawet afera premiowa. Jednak to, co zwróciło uwagę fanów, to fakt, że Robert pojawił się bez swojej obrączki ślubnej.

To nie był jedyny raz, kiedy brak obrączki Roberta Lewandowskiego stał się tematem dyskusji. Fani zaczęli także zauważać, że Anna Lewandowska, żona piłkarza, również kilkakrotnie nie miała obrączki na swoim palcu.

Co więcej, Anna spędza obecnie dużo czasu z trenerami tańców towarzyskich, czego efekty możemy obserwować na jej mediach społecznościowych.

Popularne wiadomości teraz

Tajemnicze mieszkanie Kingi Dudy. Co wiadomo o jej luksusowym apartamencie

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

Parę miesięcy temu Robert i Anna odnowili przysięgę małżeńską, świętując 10. rocznicę ślubu.

Wówczas Anna nosiła obrączkę, ale teraz obserwatorzy zwracają uwagę, że brakuje jej na palcu podczas różnych publicznych wystąpień. Nie jest to pierwszy raz, gdy para pojawiła się bez obrączek - wcześniej zdarzyło się to podczas ich udziału na czerwonym dywanie w Cannes w 2022 roku.

Brak obrączek na palcach Roberta i Anny Lewandowskich wywołał wiele spekulacji wśród fanów. Czy to tylko przypadkowe zdarzenia, czy może mają one głębsze znaczenie?

Czyżby para próbowała przekazać jakąś wiadomość lub ukrywać coś przed swoimi fanami? Te pytania pozostają na razie bez odpowiedzi, a fani pozostają wyczekujący, obserwując każdy ruch swoich ulubionych sportowców.

Pisaliśmy również o: Modelka Anna Markowska ujawnia szczegóły swego związku z Kubą Wojewódzkim. "Tego już nie powiem"

Może zainteresuje Cię to: Kamil Stoch i jego żona wzruszają internautów. Fala życzeń na Instagramie

Przypominamy o:Nagła zmiana w życiu Sylwii Peretti. Decyzja męża, której nikt nie przewidywał