Po rozwodzie z Katarzyną Cichopek, musiał się zmierzyć z nową rzeczywistością, podobnie jak jego dzieci. Jakie są relacje Hakiela z dziećmi i jakim ojcem się uważa?

Tancerz przyznał, że relacje z dziećmi bywają różne i zależą od okoliczności. Na pytanie, jak określiłby siebie jako ojca, odpowiedział, że ma "super dzieci" i jest "normalnym tatą" z normalnym kontaktem z nimi. Jednak dodał, że "z dziećmi jest różnie, szczególnie teraz."

Z dziećmi jest różnie.

Co dokładnie miał na myśli? Odpowiedzi na to pytanie można spodziewać się z naszego nowego wywiadu z Marcinem Hakiem, który udzielił podczas Party Fashion Night. Warto poznać jego refleksje na temat rodzicielstwa i tego, jak radzi sobie jako ojciec po rozwodzie.

Mam super dzieci. Jestem normalnym tatą, wydaje mi się, że mam taki normalny kontakt. Z dziećmi jest różnie, szczególnie teraz...

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Tajemnicze mieszkanie Kingi Dudy. Co wiadomo o jej luksusowym apartamencie

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

Hakiel wspomniał także, że czasami trzeba być "trochę ostrzejszym rodzicem". To zrozumiałe, ponieważ w procesie wychowania dzieci po rozwodzie mogą pojawić się trudne sytuacje do rozwiązania. Jednak tancerz nie jest sam w tej roli i otrzymuje nieocenioną pomoc w opiece nad dziećmi.

Kogo miał na myśli, wspominając o tej pomocy? Zapraszamy do zapoznania się z pełnym wywiadem z Marcinem Hakiem, aby poznać więcej szczegółów na temat jego życia rodzinnego, relacji z dziećmi i wsparcia, jakiego udziela lub otrzymuje od innych osób.

Pisaliśmy również o: Modelka Anna Markowska ujawnia szczegóły swego związku z Kubą Wojewódzkim. "Tego już nie powiem"

Może zainteresuje Cię to: Kamil Stoch i jego żona wzruszają internautów. Fala życzeń na Instagramie

Przypominamy o: Bez obrączek na palcach. Robert i Anna Lewandowscy budzą zainteresowanie fanów