Ostatnio udzieliła obszernego wywiadu, w którym opowiedziała o swojej wierze i duchowości. Mimo że nie ochrzciła swoich córek, podkreśliła, że ważne jest odnalezienie własnej ścieżki duchowej.

Anna Świątczak zyskała popularność jako wokalistka w zespole Ich Troje. Jednak równie głośno było o jej związku z Michałem Wiśniewskim, który trwał przez pewien czas.

Para wzięła ślub w 2006 roku, najpierw w Magdalenkach, a następnie ponownie w Las Vegas rok później. Niestety, ich związek nie przetrwał długo, i po pięciu latach małżeństwa doszło do rozwodu.

W ostatnich czasach Anna Świątczak udzieliła obszernego wywiadu portalowi katolickiemu Alateia. W wywiadzie tym przyznała, że jest osobą głęboko wierzącą, mimo że nie zdecydowała się ochrzcić swoich córek. Wyraziła swoją wiarę w Boga jako źródło wsparcia i siły w trudnych momentach życia.

Powiedziała:

Popularne wiadomości teraz

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Mój Bóg, który wyciągnął mnie z otchłani i uwolnił ode mnie samej, dał mi też nową perspektywę. Nie zmienił rzeczywistości wokół mnie, ale mnie samą i patrzenie na to, co się wokół dzieje – wyjawiła.

Dla Anny Świątczak istotnym elementem życia jest odnalezienie duchowości. Podkreśliła, że jest to miejsce, które pomaga nam odnaleźć Tego, który nas stworzył, i wrócić do domu, do Boga. Dla niej duchowość ma ogromne znaczenie i stanowi źródło sensu życia.

To miejsce, które ma nam pomóc na nowo odnaleźć Tego, który nas stworzył i wrócić do domu, do Niego. Wtedy to ma sens – dodała.

Piosenkarka opowiedziała również o swoim drugim małżeństwie. Rok po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim wzięła ślub z Michałem Żeńcą, a para jest już razem od jedenastu lat. Anna Świątczak podkreśliła, że jej drugie małżeństwo jest szczęśliwe, a mąż jest dla niej przyjacielem, na którym zawsze można polegać.

Decyzja o wierności przed Bogiem sprawiła, że trudne doświadczenia i kryzysy tylko wzmocniły ich relację. Anna Świątczak podkreśliła:

- Decyzja wierności złożona przed Panem Bogiem sprawia, że trudne doświadczenia i kryzysy wzmacniają relację. Po 11 latach małżeństwa wiem, że w domu czeka na mnie człowiek, który jest moim przyjacielem i na którym mogę polegać. Cokolwiek w moim życiu się nie przytrafi, to on jest – powiedziała.

Co ciekawe, Anna Świątczak i jej były mąż Michał Wiśniewski nie ochrzcili swoich córek. Piosenkarka wyjawiła, że chce, aby córki same zdecydowały, czy zamierzają wyznawać jakąś wiarę.

Podkreśliła, że jeśli kiedyś podejmą taką świadomą decyzję, to będzie to ich własna, osobista decyzja. Anna Świątczak respektuje ich wolność wyboru w kwestii wiary i duchowości. Jej przekonania i wartości religijne są dla niej ważne, ale także szanuje prawo córek do samodzielnego podjęcia decyzji w tej sprawie.

Pisaliśmy również o: Kim jest brat Izabelli Krzan, Grzegorz Krzan? Brad Pitt może pozazdrościć mu urody

Może zainteresuje Cię to: Caroline Derpieński w młodości wyglądała zupełnie inaczej. Modelka podzieliła się rzadkimi zdjęciami z przeszłości

Przypominamy o: Bez obrączek na palcach. Robert i Anna Lewandowscy budzą zainteresowanie fanów