Prowadził teleturniej "Wielki Test", który zdobył ogromną popularność wśród widzów. Jednak ostatnie wieści przyniosły zaskakującą wiadomość: kultowy program nie będzie emitowany we wrześniu. Co stało się z "Wielkim Testem", i dlaczego został zastąpiony innym programem?

Program "Wielki Test" był emitowany na antenie TVP 1 i cieszył się dużą sympatią widzów, którzy chętnie oglądali go przed telewizorami. Charakterystyczne dla tego formatu było urozmaicenie zagadnień, które były prezentowane podczas trwania programu. Widzowie mogli liczyć na interesujące i pouczające treści.

Ostatnio program miał swoją emisję raz w miesiącu, a tytuły odcinków były zawsze związane z ciekawostkami i wiedzą ogólną. W marcu był to "Wielki Test o lesie", w kwietniu "Wielki Test o wodzie", w maju "Wielki Test o Koperniku", a w czerwcu "Wielki Test o czystej planecie". Maciej Kurzajewski współprowadził program razem z Sylwią Dekiert.

Jednak niespodziewanie, według informacji dostępnych na portalu "Presserwis", "Wielki Test" nie znalazł się we wrześniowej ramówce programowej TVP 1. Od końca sierpnia stacja rozpoczęła emisję przedwyborczego programu publicystycznego pod tytułem "Polska mówi", którego prowadzącym został Miłosz Kłeczek.

W ramach tego programu ekipa odwiedza różne miejscowości, gdzie mieszkańcy mogą zadawać pytania politykom. Planowane jest siedem odcinków programu, które będą nadawane do 11 października.

Popularne wiadomości teraz

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Kiedy mój syn przyprowadził Annę do domu i ogłosił, że się kochają, wiedziałem, że nie są parą": mój syn zasługuje na coś lepszego

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

Co zatem dzieje się z "Wielkim Testem", który ustąpił miejsca programowi "Polska mówi"? Okazuje się, że to nie koniec przygody tego kultowego teleturnieju. Po zakończeniu emisji "Polska mówi", która potrwa do października, "Wielki Test" powróci na antenę Telewizji Polskiej. Biuro prasowe TVP potwierdziło tę informację, zapewniając fanów Macieja Kurzajewskiego i programu, że będą mogli znów cieszyć się ich ulubionym teleturniejem.

Program "Wielki Test" będzie emitowany w ramówce jesiennej od połowy października - przekazało “Presserwisowi” biuro prasowe TVP.

"Program "Wielki Test" będzie emitowany w ramówce jesiennej od połowy października" - przekazało biuro prasowe TVP, co z pewnością uspokoi wszystkich tych, którzy z niecierpliwością oczekiwali powrotu tego popularnego formatu telewizyjnego. Tymczasem widzowie będą mieli okazję śledzić przedwyborczy program "Polska mówi" z udziałem Miłosza Kłeczka, który obecnie zajmuje miejsce "Wielkiego Testu".

Pisaliśmy również o: Kim jest brat Izabelli Krzan, Grzegorz Krzan? Brad Pitt może pozazdrościć mu urody

Może zainteresuje Cię to: Caroline Derpieński w młodości wyglądała zupełnie inaczej. Modelka podzieliła się rzadkimi zdjęciami z przeszłości

Przypominamy o: Bez obrączek na palcach. Robert i Anna Lewandowscy budzą zainteresowanie fanów