To muzycy zespołu przekazali fanom smutne wieści, wstrząsając wszystkich miłośników ich twórczości. Paul Woseen odszedł w wieku zaledwie 56 lat, a dokładna przyczyna jego śmierci pozostaje nieznana.

Paul Woseen, znany z długotrwałej kariery jako basista The Screaming Jets, pozostawił po sobie niezatarte piętno w historii australijskiego rocka. Jego muzyka i twórczość wzbogaciły dziedzictwo gatunku, przyczyniając się do popularności zespołu zarówno w kraju, jak i za granicą.

The Screaming Jets powstał w Newcastle w 1989 roku, a już wkrótce zdobył serca słuchaczy, osiągając wielki sukces na australijskiej liście przebojów ARIA. Zespół wydał trzy albumy, z których każdy osiągnął pozycje w pierwszej piątce listy przebojów. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych hitów grupy był utwór "Better", który w 1991 roku zajął czwarte miejsce na krajowej liście przebojów.

Jednak to nie tylko sukcesy The Screaming Jets uczyniły Paula Woseena postacią znaczącą w australijskiej muzyce. Poza pracą z zespołem, artysta rozpoczął również karierę solową. Jego debiutancki album, zatytułowany "Bombido", ukazał się w 2014 roku i spotkał się z uznaniem krytyków i fanów.

Niestety, świat stracił tego utalentowanego muzyka zbyt wcześnie. Śmierć Paula Woseena przyszła jako szok dla fanów muzyki rockowej, którzy nie mogą uwierzyć w tę tragiczną wiadomość.

Popularne wiadomości teraz

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Michał Wiśniewski zasmucony. Przekazał smutne wiadomości o nagłym odejściu. "Bardzo młodo odszedł"

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Informacja o śmierci Paula Woseena została ogłoszona przez członków zespołu za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie zostawiły trwały ślad kondolencje i wyrazy wsparcia od zrozpaczonych fanów. Na Instagramie zespołu pojawił się wzruszający wpis, w którym członkowie The Screaming Jets wyrazili smutek i żal po stracie ukochanego przyjaciela i współpracownika.

Ze złamanym sercem informujemy o śmierci naszego ukochanego brata Paula Woseena. Czujemy się rozbici w obliczu śmierci Paully'ego, był światłem w życiu nas wszystkich. Nasze serca są z jego rodziną. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie - czytamy na Instagramie. 

Kondolencje od fanów płynęły w komentarzach pod wpisem zespołu. "Jestem wstrząśnięty. Niech spoczywa w spokoju. Jeden z najbardziej niedocenianych muzyków w Australii. Jestem myślami z wami wszystkimi", napisał jeden z fanów. Innym słowa nie wystarczyły, by wyrazić smutek i współczucie. "Jestem z wami wszystkimi, całkowicie zdruzgotany", komentowali inni.

Śmierć Paula Woseena to strata nie tylko dla rodziny i przyjaciół, ale także dla całego świata muzyki rockowej. Jego muzyka i talent zostaną na zawsze w naszej pamięci, a jego dziedzictwo będzie żyć w sercach fanów na całym świecie.

Pisaliśmy również o: Ewa Krawczyk oddaje hołd mężowi na jego urodziny. Codziennie na cmentarzu

Może zainteresuje Cię to: Monika Richardson i jej dowcip na temat Kasi Cichpek. Kontrowersyjna reakcja społeczności

Przypominamy o: Agnieszka Chylińska i jej menadżerka. Odkrywamy prawdę o ich relacji. "Dmuchnęła w moje skrzydła"