To muzycy zespołu przekazali fanom smutne wieści, wstrząsając wszystkich miłośników ich twórczości. Paul Woseen odszedł w wieku zaledwie 56 lat, a dokładna przyczyna jego śmierci pozostaje nieznana.

Paul Woseen, znany z długotrwałej kariery jako basista The Screaming Jets, pozostawił po sobie niezatarte piętno w historii australijskiego rocka. Jego muzyka i twórczość wzbogaciły dziedzictwo gatunku, przyczyniając się do popularności zespołu zarówno w kraju, jak i za granicą.

The Screaming Jets powstał w Newcastle w 1989 roku, a już wkrótce zdobył serca słuchaczy, osiągając wielki sukces na australijskiej liście przebojów ARIA. Zespół wydał trzy albumy, z których każdy osiągnął pozycje w pierwszej piątce listy przebojów. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych hitów grupy był utwór "Better", który w 1991 roku zajął czwarte miejsce na krajowej liście przebojów.

Jednak to nie tylko sukcesy The Screaming Jets uczyniły Paula Woseena postacią znaczącą w australijskiej muzyce. Poza pracą z zespołem, artysta rozpoczął również karierę solową. Jego debiutancki album, zatytułowany "Bombido", ukazał się w 2014 roku i spotkał się z uznaniem krytyków i fanów.

Niestety, świat stracił tego utalentowanego muzyka zbyt wcześnie. Śmierć Paula Woseena przyszła jako szok dla fanów muzyki rockowej, którzy nie mogą uwierzyć w tę tragiczną wiadomość.

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

Informacja o śmierci Paula Woseena została ogłoszona przez członków zespołu za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie zostawiły trwały ślad kondolencje i wyrazy wsparcia od zrozpaczonych fanów. Na Instagramie zespołu pojawił się wzruszający wpis, w którym członkowie The Screaming Jets wyrazili smutek i żal po stracie ukochanego przyjaciela i współpracownika.

Ze złamanym sercem informujemy o śmierci naszego ukochanego brata Paula Woseena. Czujemy się rozbici w obliczu śmierci Paully'ego, był światłem w życiu nas wszystkich. Nasze serca są z jego rodziną. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie - czytamy na Instagramie. 

Kondolencje od fanów płynęły w komentarzach pod wpisem zespołu. "Jestem wstrząśnięty. Niech spoczywa w spokoju. Jeden z najbardziej niedocenianych muzyków w Australii. Jestem myślami z wami wszystkimi", napisał jeden z fanów. Innym słowa nie wystarczyły, by wyrazić smutek i współczucie. "Jestem z wami wszystkimi, całkowicie zdruzgotany", komentowali inni.

Śmierć Paula Woseena to strata nie tylko dla rodziny i przyjaciół, ale także dla całego świata muzyki rockowej. Jego muzyka i talent zostaną na zawsze w naszej pamięci, a jego dziedzictwo będzie żyć w sercach fanów na całym świecie.

Pisaliśmy również o: Ewa Krawczyk oddaje hołd mężowi na jego urodziny. Codziennie na cmentarzu

Może zainteresuje Cię to: Monika Richardson i jej dowcip na temat Kasi Cichpek. Kontrowersyjna reakcja społeczności

Przypominamy o: Agnieszka Chylińska i jej menadżerka. Odkrywamy prawdę o ich relacji. "Dmuchnęła w moje skrzydła"