Jego najnowsze zdjęcie z sesji fotograficznej wzbudziło sporo zamieszania w sieci. Jednak to nie tylko jego wygląd jest powodem dyskusji; tajemnicze słowa Beyonce, które cytuje w opisie, pozostawiają wiele pytań bez odpowiedzi.

Marcin Hakiel to postać, która przeszła wiele transformacji i wyzwań w swoim życiu. W 2022 roku zakończył swoje 17-letnie małżeństwo z Katarzyną Cichopek, co było ogromnym momentem przemiany w jego życiu.

Następnie próbował odnaleźć nowy punkt zaczepienia u boku Dominiki, ale i ta relacja ostatecznie się rozpadła. Te zmiany i trudności w życiu prywatnym nie mogły pozostać niezauważone przez media społecznościowe Hakiela.

Każdy z nas ma swoje unikalne cele i zadania do wykonania. Czasami mamy do pokonania bossów, którzy stawiają nam trudne wyzwania, a czasem odkrywamy ukryte skarby, które sprawiają nam radość i dają motywację do dalszej gry. Niektóre poziomy mogą być trudne i frustrujące, ale zawsze warto pamiętać, że to część naszej fabuły, która tworzy naszą historię – głosił jeden z opisów.

Tancerz zaczął zamieszczać filozoficzne opisy pod swoimi zdjęciami, co przyciągnęło uwagę jego fanów. Jednak to ostatnie zdjęcie z sesji fotograficznej, na którym prezentuje się wyjątkowo przystojnie, stało się tematem gorących dyskusji. Warto zaznaczyć, że Marcin Hakiel jest również modelem, co wyjaśnia jego profesjonalne podejście do sesji.

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

W opisie tego zdjęcia użył hashtagu #prayyoucatchme, który jest tytułem piosenki Beyonce. Tekst tej piosenki jest dość melancholijny i porusza tematy takie jak tęsknota i utrata. Czyżby Marcin Hakiel chciał przez to coś przekazać swoim fanom?

Fragmenty tekstu piosenki Beyonce, które Hakiel cytuje, brzmią:

Możesz spróbować nieszczerości Jest to w twoim oddechu kiedy wydychasz to tak nonszalancko Ale nawet jeśli to jest test Nieustannie świadoma tego wszystkiego Moje samotne ucho przyciśnięte do ścian twojego świata (…)

Nic innego nie wydaje się tak bolące jak uśmiech na twojej twarzy Kiedy jest tylko w mojej pamięci, to nie uderza mnie tak samo Może to jest powód do obaw, ale nie czuję się swobodnie Trzymając głowę przy krawężniku – głosi tekst tłumaczony na język polski (Tekstowo.pl)

Jednak fani Marcina Hakiela wydają się skupiać głównie na jego wyglądzie i nie szczędzą komplementów.

Ciacho i to takie niegrzeczne ciacho… Bardzo dobre zdjęcie, świetnie ujęte głębokie spojrzenie w duszę… Wow wow wow. Extra!

Są zachwyceni jego charakterystycznym stylem oraz charyzmą. Oczekują z niecierpliwością na więcej informacji od swojego ulubionego tancerza i modela.

Pisaliśmy również o: Anna Lewandowska nagle ogłosiła ważną zmianę w swoim życiu. "Nie jest to dla mnie łatwe"

Może zainteresuje Cię to: Niekończący się dramat Anny Woźniak-Starak. Najpierw pochowała męża, a później syna

Przypominamy o: Joanna Opozda zaskakuje fanów. Kim jest tajemniczy przystojniak na jej zdjęciu