Jednak jej życie prywatne było równie burzliwe, jak wiele postaci, które wcielała na ekranie. Aktorka, która obchodziła niedawno 85. urodziny, przeszła przez trzy małżeństwa i kilka głośnych romansów. Jednak to jedno rozstanie wciąż wydaje się jej szczególnie bolesne.

Beata Tyszkiewicz zyskała sławę jako aktorka jeszcze jako młoda uczennica. Jej talent i uroda szybko przyciągnęły uwagę reżyserów i widzów. Wtedy też zaczęła się jej burzliwa historia miłosna, która z czasem stała się integralną częścią jej życia.

Jednym z kluczowych momentów w życiu Beaty Tyszkiewicz było spotkanie z wybitnym polskim reżyserem Andrzejem Wajdą. Aktorka miała wówczas 23 lata i była na początku swojej kariery. Ich drogi krzyżują się na planie filmu "Samson," gdzie zaczęła się nie tylko profesjonalna, ale i osobista relacja.

Andrzej Wajda, będąc wtedy w związku małżeńskim, zakochał się w młodej aktorce. Mimo przeciwności i istniejącego małżeństwa, para postanowiła być razem. Zofia Żuchowska, ówczesna żona reżysera, dowiedziała się o zdradzie, ale nie traktowała jej poważnie, sądząc, że Wajda wróci do niej.

Jednak reżyser nie zamierzał zakończyć romansu z Beatą Tyszkiewicz. Ostatecznie, po wielu prośbach, jego żona wyraziła zgodę na rozwód, a kilka tygodni później aktorka urodziła córkę. W 1967 roku para wzięła ślub, a Beata Tyszkiewicz stała się trzecią żoną reżysera.

Popularne wiadomości teraz

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

„Przez dziesięć lat czekałam na powrót męża, nie chciałam uwierzyć, że nas zostawił. Ale wkrótce dowiedziałam się, że Andrzej znalazł bogatą kobietę”

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Jednakże, mimo wielkiego uczucia, małżeństwo z Andrzejem Wajdą nie przetrwało próby czasu i zakończyło się rozwodem. Aktorka kontynuowała swoje życie, wyjdając za mąż za Witolda Orzechowskiego. Choć to dla niego opuściła słynnego reżysera, z czasem doszła do wniosku, że ich związek był przypadkowy i wynikał z afektu.

Beata Tyszkiewicz nigdy nie ukrywała, że jej życie uczuciowe nie zawsze układało się tak, jakby tego chciała. Jej małżeństwa kończyły się rozwodami, a liczne romansy stanowiły o jej burzliwym życiu prywatnym. Jednak jedno pozostaje niezmienne - jej niezwykły talent i wkład w polską sztukę aktorską, które zawsze będą wspominane przez fanów z ogromnym szacunkiem i miłością.

Pisaliśmy również o: Antek Królikowski w obliczu nieoczekiwanego spotkania byłej żony i byłej dziewczyny

Może zainteresuje Cię to: Najnowsze ustalenia w sprawie. Prędkość syna Sylwii Peretti przed wydarzeniem wywołuje zaniepokojenie społeczności

Przypominamy o: Sylwia Grzeszczak i Liber ogłaszają swoje rozstanie. Oto ich oświadczenie