Jednak jej życie prywatne było równie burzliwe, jak wiele postaci, które wcielała na ekranie. Aktorka, która obchodziła niedawno 85. urodziny, przeszła przez trzy małżeństwa i kilka głośnych romansów. Jednak to jedno rozstanie wciąż wydaje się jej szczególnie bolesne.

Beata Tyszkiewicz zyskała sławę jako aktorka jeszcze jako młoda uczennica. Jej talent i uroda szybko przyciągnęły uwagę reżyserów i widzów. Wtedy też zaczęła się jej burzliwa historia miłosna, która z czasem stała się integralną częścią jej życia.

Jednym z kluczowych momentów w życiu Beaty Tyszkiewicz było spotkanie z wybitnym polskim reżyserem Andrzejem Wajdą. Aktorka miała wówczas 23 lata i była na początku swojej kariery. Ich drogi krzyżują się na planie filmu "Samson," gdzie zaczęła się nie tylko profesjonalna, ale i osobista relacja.

Andrzej Wajda, będąc wtedy w związku małżeńskim, zakochał się w młodej aktorce. Mimo przeciwności i istniejącego małżeństwa, para postanowiła być razem. Zofia Żuchowska, ówczesna żona reżysera, dowiedziała się o zdradzie, ale nie traktowała jej poważnie, sądząc, że Wajda wróci do niej.

Jednak reżyser nie zamierzał zakończyć romansu z Beatą Tyszkiewicz. Ostatecznie, po wielu prośbach, jego żona wyraziła zgodę na rozwód, a kilka tygodni później aktorka urodziła córkę. W 1967 roku para wzięła ślub, a Beata Tyszkiewicz stała się trzecią żoną reżysera.

Popularne wiadomości teraz

Nie, moja droga wnuczko. Po pierwsze, jestem stara, a po drugie, nie jestem twoją służącą

Córka zostawiła syna w sierocińcu i uciekła, ale ojciec nie mógł na to pozwolić i przygarnął wnuka. Nikt nie spodziewał się tego, co stało się później

Oto jak nauczycielowi udało się powstrzymać wyśmiewanie dziecka. Prawdziwy nauczyciel

Mąż z niecierpliwością czekał na narodziny syna, ale kiedy po raz pierwszy zobaczyłam dziecko, pomyślałam, że on podejrzewa mnie o niewierność

Jednakże, mimo wielkiego uczucia, małżeństwo z Andrzejem Wajdą nie przetrwało próby czasu i zakończyło się rozwodem. Aktorka kontynuowała swoje życie, wyjdając za mąż za Witolda Orzechowskiego. Choć to dla niego opuściła słynnego reżysera, z czasem doszła do wniosku, że ich związek był przypadkowy i wynikał z afektu.

Beata Tyszkiewicz nigdy nie ukrywała, że jej życie uczuciowe nie zawsze układało się tak, jakby tego chciała. Jej małżeństwa kończyły się rozwodami, a liczne romansy stanowiły o jej burzliwym życiu prywatnym. Jednak jedno pozostaje niezmienne - jej niezwykły talent i wkład w polską sztukę aktorską, które zawsze będą wspominane przez fanów z ogromnym szacunkiem i miłością.

Pisaliśmy również o: Antek Królikowski w obliczu nieoczekiwanego spotkania byłej żony i byłej dziewczyny

Może zainteresuje Cię to: Najnowsze ustalenia w sprawie. Prędkość syna Sylwii Peretti przed wydarzeniem wywołuje zaniepokojenie społeczności

Przypominamy o: Sylwia Grzeszczak i Liber ogłaszają swoje rozstanie. Oto ich oświadczenie