To nie pierwszy raz, kiedy jego życie prywatne znajduje się pod lupą mediów. Ostatnio rozwód z Katarzyną Cichopek i związek z tajemniczą Dominiką były głównymi tematami informacyjnymi.

Teraz, po rozstaniu z Dominiką, pojawiły się nieoficjalne doniesienia, że Marcin Hakiel może mieć nową partnerkę. Co więcej, w sieci pojawiły się zdjęcia, które sugerują, że może to być osoba znaną w mediach społecznościowych pod imieniem Dominika. Jakie są fakty i co wiemy na ten temat?

Rozstanie z Dominiką Po burzliwym związku z Katarzyną Cichopek, Marcin Hakiel znalazł miłość u boku tajemniczej Dominiki. Para zaczęła pojawiać się publicznie, a tancerz nie stronił od publikacji wspólnych zdjęć na swoim profilu na Instagramie. Jednak nawet to nie wystarczyło, aby utrzymać ich związek, który skończył się kolejnym rozstaniem.

W sieci pojawiają się doniesienia, że Hakiel ponownie może być w związku, ale tym razem wszystko jest owiane tajemnicą. Zdjęcia ukazujące go w towarzystwie tajemniczej kobiety pojawiły się na jego profilu społecznościowym, co wzbudziło wiele spekulacji i pytań. Na tych zdjęciach widzimy jedynie nogi tej tajemniczej partnerki, a jej tożsamość pozostaje skrywana.

Kobieta z Instagrama Serwis plotkarski Pomponik postanowił zbadać tę sprawę i przyjrzał się bliżej profilowi na Instagramie tej zagadkowej postaci. Okazuje się, że kobieta jest aktywna na mediach społecznościowych i ma spore grono obserwatorów. Nie jest obca w show biznesie i prowadzi fascynujący tryb życia, dokumentując swoje podróże oraz udział w koncertach gwiazd, takich jak Beyonce.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Ciekawym detalem jest to, że zarówno Marcin Hakiel, jak i ta tajemnicza kobieta, obserwują się wzajemnie na Instagramie, co wzbudza jeszcze większe zainteresowanie mediów plotkarskich. Istnieje też informacja, że na jej profilu można znaleźć zdjęcie, na którym pozuje z innym znanym celebrytą, Marcinem Dubielem. To wszystko prowokuje pytanie: czy Marcin Hakiel ma nową partnerkę w osobie znanej w sieci Dominiki?

Czas pokaże Chociaż wiele wskazuje na to, że Marcin Hakiel może mieć nową partnerkę, to nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia tej informacji ani komentarza od samego tancerza. Media plotkarskie bacznie śledzą tę sprawę, a spekulacje i domysły będą się pewnie rozwijać w najbliższym czasie.

Marcin Hakiel to postać, która często pojawia się w mediach z różnych powodów. Bez względu na to, co przyniesie przyszłość, pozostaje popularnym i interesującym artystą, który wzbudza zainteresowanie swoją osobą zarówno na scenie, jak i poza nią. Ostatecznie, to tylko czas pokaże, czy są to początki nowego związku czy tylko niespodziewane spotkanie z przyjaciółmi.

Pisaliśmy również o: Małgorzata Foremniak jest szczęśliwa i zakochana. Kim jest ten szczęśliwiec, który podbił jej serce

Może zainteresuje Cię to: Odeszła legenda polskiego kina. Trudno uwierzyć, jak wygląda jej ostatnie miejsce spoczynku

Przypominamy o: Agata i Piotr Rubikowie rozstali się? O wszystkim poinformowali na Instagramie