Po wielu spekulacjach i plotkach na ten temat, rodzina postanowiła podzielić się ważnymi informacjami na temat jego stanu zdrowia. To właśnie córka Aleksandra Kwaśniewska opublikowała wspólne nagranie z tatą na Instagramie, gdzie przekazano wiele ważnych informacji dotyczących zdrowia byłego prezydenta.

Stan zdrowia Aleksandra Kwaśniewskiego znacznie się pogorszył w ostatnim czasie, co skłoniło go do odwołania wszystkich zawodowych zobowiązań, w tym udziału w Festiwalu Miasto Słowa w Gdyni. Biuro polityka oficjalnie ogłosiło przyczynę jego rezygnacji, mówiąc o operacji i długotrwałej rehabilitacji, która miała nastąpić po zabiegu.

W nagraniu na Instagramie Aleksandra Kwaśniewska wyjaśniła, dlaczego tak długo nie pojawiali się w mediach społecznościowych. Okazało się, że obecność w szpitalu była jednym z głównych powodów ich nieobecności.

Na wstępie przepraszamy, że tak długo nas nie było. Było to spowodowane tym, że tego lata mieliśmy troszkę szpital na peryferiach - powiedziała Aleksandra.

Były prezydent, który zabrał głos w rozmowie, opowiedział o problemach z kolanem, które rozpoczęły się na początku lipca. Banalny zabieg okazał się bardziej skomplikowany niż się spodziewano, ponieważ doszło do zakażenia bakteryjnego, które wymagało operacji. Trwała walka o zdrowie i rehabilitacja, choć stan zdrowia byłego prezydenta ulegał poprawie, to nadal nie był on w pełni zadowalający.

Popularne wiadomości teraz

Kiedy koledzy z klasy zaczęli śmiać się z jej syna, w jednej sekundzie postawiła ich wszystkich na swoim miejscu

Nieznane fakty. Jak Gabriel Seweryn wprowadził zamieszanie do relacji z matką przed odejsciem

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Od początku lipca mam kłopot z kolanem. Przy banalnym zabiegu kolano zostało zainfekowane bakterią, więc miałem ropne zapalenie kolana, które wymagało operacji. I w ten sposób dwa miesiące walczę o kolano, chodzę o kulach. Jest lepiej, jest poprawa, lecz ciągle to nie jest to, co było na samym początku, więc moja aktywność zarówno jeśli chodzi o wyjazdy, jak i rozmowy, była ograniczona, ale chcę powiedzieć, że żonie i córce Oli jestem wdzięczny, że się mną pięknie opiekowały no i dzięki temu żyję - podsumował.

Rodzina Aleksandra Kwaśniewskiego otrzymała liczne komentarze wsparcia od internautów, którzy wyrazili swoją troskę i sympatię. Niektórzy wyrazili również żal, że nie jest już on prezydentem, co świadczy o dużej popularności i uznaniu, jakie wciąż cieszy się wśród wielu Polaków.

Niewątpliwie to nagranie przyniosło ulgę wielu osobom, które obawiały się o stan zdrowia Aleksandra Kwaśniewskiego. Dzięki temu mogli dowiedzieć się o jego aktualnym stanie zdrowia oraz usłyszeć o nadziei na poprawę.

Uwielbiam te rozmowy. Ciągle mi mało❤️ - Dziękuje za dzisiejszego live. Mądrego i kulturalnego zawsze warto posłuchać. Pozdrawiam Państwa. - Pozdrawiam tatę i ubolewam, że nie jest On w dalszym ciągu prezydentem.

Pisaliśmy również o: Natalia Kukulska z niepokojącymi informacjami o swoim zdrowiu. Co się dzieje z artystką

Może zainteresuje Cię to: Paulina Smaszcz ma nowego chłopaka? Wiadomość od niego mówi sama za siebie. "Kocham to"

Przypominamy o: Edyta Górniak wspiera syna w konflikcie z ojcem. Allan Krupa oskarża o kradzież majątku