Po wielu spekulacjach i plotkach na ten temat, rodzina postanowiła podzielić się ważnymi informacjami na temat jego stanu zdrowia. To właśnie córka Aleksandra Kwaśniewska opublikowała wspólne nagranie z tatą na Instagramie, gdzie przekazano wiele ważnych informacji dotyczących zdrowia byłego prezydenta.

Stan zdrowia Aleksandra Kwaśniewskiego znacznie się pogorszył w ostatnim czasie, co skłoniło go do odwołania wszystkich zawodowych zobowiązań, w tym udziału w Festiwalu Miasto Słowa w Gdyni. Biuro polityka oficjalnie ogłosiło przyczynę jego rezygnacji, mówiąc o operacji i długotrwałej rehabilitacji, która miała nastąpić po zabiegu.

W nagraniu na Instagramie Aleksandra Kwaśniewska wyjaśniła, dlaczego tak długo nie pojawiali się w mediach społecznościowych. Okazało się, że obecność w szpitalu była jednym z głównych powodów ich nieobecności.

Na wstępie przepraszamy, że tak długo nas nie było. Było to spowodowane tym, że tego lata mieliśmy troszkę szpital na peryferiach - powiedziała Aleksandra.

Były prezydent, który zabrał głos w rozmowie, opowiedział o problemach z kolanem, które rozpoczęły się na początku lipca. Banalny zabieg okazał się bardziej skomplikowany niż się spodziewano, ponieważ doszło do zakażenia bakteryjnego, które wymagało operacji. Trwała walka o zdrowie i rehabilitacja, choć stan zdrowia byłego prezydenta ulegał poprawie, to nadal nie był on w pełni zadowalający.

Popularne wiadomości teraz

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Od początku lipca mam kłopot z kolanem. Przy banalnym zabiegu kolano zostało zainfekowane bakterią, więc miałem ropne zapalenie kolana, które wymagało operacji. I w ten sposób dwa miesiące walczę o kolano, chodzę o kulach. Jest lepiej, jest poprawa, lecz ciągle to nie jest to, co było na samym początku, więc moja aktywność zarówno jeśli chodzi o wyjazdy, jak i rozmowy, była ograniczona, ale chcę powiedzieć, że żonie i córce Oli jestem wdzięczny, że się mną pięknie opiekowały no i dzięki temu żyję - podsumował.

Rodzina Aleksandra Kwaśniewskiego otrzymała liczne komentarze wsparcia od internautów, którzy wyrazili swoją troskę i sympatię. Niektórzy wyrazili również żal, że nie jest już on prezydentem, co świadczy o dużej popularności i uznaniu, jakie wciąż cieszy się wśród wielu Polaków.

Niewątpliwie to nagranie przyniosło ulgę wielu osobom, które obawiały się o stan zdrowia Aleksandra Kwaśniewskiego. Dzięki temu mogli dowiedzieć się o jego aktualnym stanie zdrowia oraz usłyszeć o nadziei na poprawę.

Uwielbiam te rozmowy. Ciągle mi mało❤️ - Dziękuje za dzisiejszego live. Mądrego i kulturalnego zawsze warto posłuchać. Pozdrawiam Państwa. - Pozdrawiam tatę i ubolewam, że nie jest On w dalszym ciągu prezydentem.

Pisaliśmy również o: Natalia Kukulska z niepokojącymi informacjami o swoim zdrowiu. Co się dzieje z artystką

Może zainteresuje Cię to: Paulina Smaszcz ma nowego chłopaka? Wiadomość od niego mówi sama za siebie. "Kocham to"

Przypominamy o: Edyta Górniak wspiera syna w konflikcie z ojcem. Allan Krupa oskarża o kradzież majątku